Keystone logo
Auckland Institute of Studies

Auckland Institute of Studies

Auckland Institute of Studies

Įvadas

Auklendo Auckland Institute of Studies (AIS), įsteigtas 1990 m., Yra vienas didžiausių Naujosios Zelandijos privačių laipsnio suteikiančių įstaigų.

Mes teikiame platų NZQA patvirtintų kvalifikacijų, įskaitant pažymėjimą, diplomą, bakalauro laipsnį, diplomą, magistro diplomą ir studijų programas vietos ir užsienio studentams. AIS siūlo įvairius verslo, turizmo valdymo, svetingumo valdymo, informacinių technologijų ir verslo administravimo kursus. Mūsų sparčiai auganti MBA programa yra viena iš didžiausių Naujojoje Zelandijoje, o mūsų anglų kalbos centras siūlo kvalifikaciją EFL, EAP, IELTS paruošimo ir verslo anglų kalba.

Mes esame Alberto kalnuose Centrinėje Oklendoje ir dirba iš dviejų patrauklių universitetų. Mūsų Šv. Helenos miestelio parkas yra šalia Čemberlino parko golfo aikštyno parke įsikūrusio parko, kuris kažkada buvo St Helens Oklando gimdymo namuose. Mūsų "Asquith" universitetas įsikūręs penkių minučių pėsčiomis, netoli prekybos centro "St Lukes". Jame yra puikus susisiekimas su miestu, centriniais ir vakarais.

AIS lanksti tris semestrų sistema ir kryžminis kredito pripažinimas leidžia studentams paspartinti studijas ir pradėti savo karjerą. Mes teikiame studentams pagalbą užimtumo klausimais studijų metu ir po jų - tai apima pagalbą rengiant CV, interviu įgūdžius, įdarbinimą ir stažuotes. Mūsų internetinis "Visa Office" leidžia tarptautiniams studentams apdoroti vizas universitetuose.

Mes užtikriname, kad draugiška, puoselėjanti aplinka balansuoja ir remia mūsų griežtas ir reiklesnes akademines programas. AIS studentai patyrė ekspertų individualų išsilavinimą mažose klasėse - mūsų patyrę ir pasiekiami dėstytojai vertina asmeninius ryšius su mokiniais.

Mes suteikiame savo studentams, tiek iš Naujosios Zelandijos, tiek už jos ribų, viską, ko reikia jaustis patogiai ir pasitiki, studijuodami su mumis. Mes užtikriname, kad jie gerai pasirengę sėkmingai baigę savo kvalifikaciją.

Vietos

  • Auckland

    PO Box 2995, 1140, Auckland

Klausimai