Keystone logo
AUM American University of Malta

AUM American University of Malta

AUM American University of Malta

Įvadas

137230_16x4.5UniImage1-WithText.jpg

Kodėl AUM?

Amerikos Maltos universitetas (AUM) yra amerikietiško stiliaus universitetas, skirtas aukštajam mokslui ir moksliniams tyrimams tarptautinei bendruomenei pagal aukščiausius standartus. Studijų programos, mokslinių tyrimų veikla ir tarnavimas bendruomenei keičia gyvenimą ir tarnauja visuomenei, ugdydami etiškai išmanančius piliečius, kurdamos žinias ir pritaikydamos žinias pasauliniam gyvenimui.

AUM ugdo įvairialypę studentų grupę, kad ji taptų etiškai atsakingais pasaulio piliečiais, kritiškai mąstančiais ir ateities lyderiais akademiškai sudėtingoje mokymosi aplinkoje. Ji nuolat stengiasi kurti naujoves ir gerinti mokymo, mokslinių tyrimų, viešųjų paslaugų ir ekonomikos plėtros kokybę.

Tai, kaip AUM teikia studijų programas, yra esminis jos tapatybės pagrindas. Kiekviena programa padeda mokiniams kurti savo žinias nuo pat pradžių ir nuosekliai bei įtikinamai struktūrizuoti žinias. Studentai visą kelią nuo pagrindinių principų iki praktinės praktikos su naujausiomis pramonės technologijomis, susijusiomis su jų sritimis.

Kodėl verta studijuoti Maltoje?

Viduržemio jūros centre, tarp Europos ir Šiaurės Afrikos įsikūrusi Malta yra mažiausia Europos Sąjungos valstybė narė. 7000 metų istorija ir 300 saulėtų dienų garsėjanti Malta tapo viena įspūdingiausių sėkmės istorijų euro zonoje. Pripažinta dėl verslui palankaus požiūrio, modernios infrastruktūros ir nedidelių verslo sąnaudų, todėl ji tapo augimo siekiančių verslininkų ir tarptautinių įmonių šalimi.

137231_16x4.5StudentsImage3.jpg

Akreditacija

Amerikos Maltos universitetas (AUM) sujungia geriausius iš abiejų pasaulių akademinių standartų ir akreditavimo požiūriu. Visas programas kuria profesionali fakulteto taryba, kad atitiktų Amerikos aukštojo mokslo standartus. Kiekvienas laipsnis buvo akredituotas, patikrinus Maltos nacionalinės tolesnio ir aukštojo mokslo komisijos (NCFHE). Savo ruožtu tai reiškia, kad visi AUM siūlomi laipsniai taip pat yra visiškai pripažįstami visoje Europoje ir už jos ribų. Tai, kaip teikiame studijų programas, sudaro esminį mūsų tapatybės AUM pagrindą. Amerikietiško stiliaus išsilavinimas kartu su europietiška aplinka ir daugiakultūre studentų bendruomene suteikia puikią aplinką ir pridėtinę vertę jūsų mokymuisi.

Mūsų programos

Bakalauro studijų programos

Nesvarbu, ar norite įkurti naujovišką ir finansiškai sėkmingą startuolį, sukurti naujos kartos vaizdo žaidimus, ar planuoti futuristinio miesto išdėstymą, atėjote ten, kur reikia.

Siūlome 10 bakalauro studijų programų:

 • Verslo administravimo bakalauras
 • Verslo ir finansų bakalauras
 • Buhalterinės apskaitos bakalauras
 • BS žaidimų kūrimo srityje
 • Elektronikos ir ryšių inžinerijos bakalauras
 • Pramonės inžinerijos bakalauras
 • Mechanikos inžinerijos bakalauras
 • Statybos inžinerijos bakalauras
 • Grafinio dizaino ir animacijos bakalauro laipsnis
 • Kinų kalbos ir kultūros bakalauro laipsnis

Absolventų programos

Pasirinkite iš mūsų trijų verslo ir inžinerijos studijų programų. Mokymo programa sprendžia daugybę šiuolaikinių ir neatidėliotinų problemų, o teorija ir praktika nusipelno vienodo dėmesio. Programa, kurią prižiūri patyrę dėstytojai iš pirmaujančių universitetų visame pasaulyje, atitinka aukščiausius tarptautinius standartus.

Mes siūlome tris studijų programas:

 • Verslo administravimo magistras
 • MS inžinerijos vadybos srityje
 • MS kibernetinės saugos srityje

Anglų kalbos programa akademiniams tikslams

Amerikos Maltos universiteto EAP programa skirta padėti studentams, kurie atitinka visus stojimo reikalavimus, išskyrus kalbos mokėjimą, ir turi patobulinti anglų kalbos įgūdžius, kad galėtų pradėti studijų programą. Ši programa padės studentams tobulinti savo klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo įgūdžius, kad jiems pasisektų pradėjus studijas.

137232_16x4.5StudentsImage2.jpg

Stipendijos

Maltos ir ES stipendija

AUM siūlo visas stipendijas bakalauro studijų studentams, kurie yra Maltos arba ES piliečiai, gyvenantys Maltoje pastaruosius 5 metus. Pareiškėjai turi užpildyti savo priėmimo paraišką, kad būtų svarstomi.

Studentų gyvenimas AUM

Nesilankykite tik į universitetą – išnaudokite visas galimybes. AUM skatiname savo studentus dalyvauti ilgame universiteto remiamų veiklų sąraše. Nuo išvykų paplūdimyje iki kultūrinių ekspedicijų visoje saloje – esame pasiryžę užtikrinti, kad mūsų studentai turėtų daug galimybių pramogauti. Mūsų tikslas ne tik turėti teigiamos patirties klasėje, bet ir turėti daug galimybių užmegzti ilgalaikes draugystes.

Mūsų miestelis

AUM yra Bormloje, taip pat žinomoje kaip Kospikua, viename iš trijų ikoniškų Maltos miestų. Rajone gausu kultūros, įvairios istorijos ir restoranų bei kavinių prie gražios krantinės. Mūsų miestelis, kurį iš pradžių suprojektavo Williamas Scampas, Antrojo pasaulinio karo metu buvo naudojamas kaip britų karinio jūrų laivyno bazė. Per šį laikotarpį smarkiai subombarduotas pastatas buvo paliktas griuvėsiams daugelį metų. Atkūrimo procesas apėmė pastangas išlaikyti istorinį artefaktų išsaugojimą pastate.

137233_16x4.5StudentsImage1.jpg

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • Cospicua

  Cospicua, Malta

Klausimai