Keystone logo
American University Of Technology

American University Of Technology

American University Of Technology

Įvadas

universiteto misija

Iš AUT misija yra teikti naujoviškas, technologija turtingas, verslumo, patirtinio universiteto mokymosi aplinką, kuri gamina pilietiškai aktyvūs ir gatavame rinkos absolventai.

universiteto istorija

Amerikos technologijos universitetas (AUT) buvo įkurta E. Ghada Hinain 1998 m Fidar - Halat, Libanas, kaip ne pelno, privataus aukštojo mokslo institucijos ir gauti savo prezidento dekretą 2143 2000 sausio.

AUT dabar turi tris papildomus miesteliai Tripolis, Tyro ir Akkar. Tripolio off-kampusie programa pradėjo veikti 2002 m.

AUT siūlo 27 didžiųjų bent bakalauro lygio (bakalauro) ir šešių studijų programų (magistrantūros) pagal tris fakultetai: Verslo administravimas, taikomųjų mokslų ir menų ir humanitarinių mokslų. Su daugiau nei 3000 absolventai ir apie 1500 dabartinės studentų ir 90 dieninių ir neakivaizdinių instruktorių ir 65 personalo darbuotojų, AUT sėkmingai suteikiant kiekvienam savo studentų asmeninio dėmesio, kokybės švietimo ir tarptautinė poveikio, kad gerokai padidinti karjeros perspektyvas jos absolventai.

Akreditavimas

AUT gauti pilną universitetinį statusą sausio 18, 2008 dekretu 8465 su abiem bakalauro ir magistro studijų programų akredituotos aukštojo mokslo ministerijos Libane. AUT dabar narys AACSB International "(asociacijos Advance Collegiate Schools of Business) ir kurstyti (akreditavimo valdyba inžinerijos ir technologijos) tarptautinių akreditacijos.

Kultūros ir paveldo

AUT rūpinasi kultūros ir paveldo Pagrindinis tikslas šio AUT projekto nacionalinio paveldo dienos 2015 yra informavimo kampanija už paveldo svarbą, kaip kultūros sostinės, naudojant įvairias inovatyvias technologijas teikti lankytojus su daugiau kūrybos ir tikslią informaciją apie kultūros paveldo objektų.

  • bronzos amžius
  • finikiečių
  • Persijos
  • Romos laikotarpis
  • Crusaider Laikotarpis

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Lebanon Online

    Byblos Highway, Fidar - Halat, Lebanon , , Lebanon Online

Klausimai