Keystone logo
American University of Ras al Khaimah

American University of Ras al Khaimah

American University of Ras al Khaimah

Įvadas

Misija

Graduate Management Admission Test arba Amerikos universitetas Ras Al Khaimah (AURAK) yra nepriklausoma, visuomenės, valstybės valdoma, ne pelno, abi lytys mokosi kartu institucija, kuri siūlo bakalauro ir magistro laipsnius. AURAK yra aukštojo mokslo, kad teikia išsamią mokymo programas, remiantis Šiaurės Amerikos modelis ir kultūros ypatybių Persijos įlankos regione institucija. Jos bakalauro programos sujungti stiprią įžeminimo pagrindinių tema su plačia bendrojo lavinimo, ir jos studijų programos parengti studentus profesinės gyvenimo poreikius.

AURAK yra įsipareigojusi laikytis aukščiausių standartų mokymo, mokslinių tyrimų, etikos, ir paslaugų bendruomenei ir jos absolventai yra pasirengę būti gerai, mąstantys, kūrybingi ir atsakingi asmenys.

Vizija

Amerikos universiteto Ras Al Khaimah bus pirmaujanti aukštoji mokykla per savo švietimo poveikį ir tyrimų regione.

Strateginiai tikslai

Parengti novatoriškas, sudėtingas ir aukštos kokybės akademines programas, kurios yra svarbios, paklausos, ir nustatykite universitetas Švietimo priešakyje JAE ir regione.

Sukurkite studentą orientuotą mokymosi aplinką, kuri skatina pažangias kritinio mąstymo įgūdžius, skatina kūrybiškumą ir instills įsipareigojimą mokytis visą gyvenimą.

Sukurti aplinką, kurioje vertinama įvairovę, skatina kultūrinį supratimą ir skatintų pilietinę atsakomybę.

Išlaikyti studentiško gyvenimo programa, kuri orientuota į mokinių poreikius: vieną, kad teikia juos galima profesionaliai prisitaikyti prie daugiakultūrės, pasaulio aplinkoje, bei tapti atsakingais piliečiais.

Remti ir skatinti asmeninį ir profesinį tobulėjimą dėstytojams ir kitiems darbuotojams realizuoti savo potencialą ir prisidėti prie Universiteto misijos.

Sukurti ryšiai ir ryšininkai su regioninėmis ir tarptautinėmis įmonių ir švietimo įstaigų susitikti abipusiai naudingus poreikius ir reaguoti į atsirandančias tendencijas.

Plėtoti gebėjimus Išankstinės žinios ir sukurti tvarius aplinką per atitinkamą mokslinių tyrimų, kurie prisideda prie Ras Al Khaimah, didesnio regiono emyratas, ir pasaulis.

Kurti ir išlaikyti kokybės užtikrinimo ir institucinį veiksmingumą sistemą, kuri sukabina universitete vykstančiose integruota, visos institucijos mastu, mokslinių tyrimų pagrindu veiklą, dėl kurios institucinės kokybės gerinimo ir įrodyti veiksmingą suformavimo universiteto misiją per savo strateginių tikslų.

Skatinti dinamišką profesinį tobulėjimą klientams ir bendruomenės paslaugų, siekiant patenkinti verslo, valdžios poreikius, ir mokyklas per Ras Al Khaimah ir Emiratai bendruomenei.

Vertybės

Žmonės

Norėdami sukurti studentų mokymosi aplinką, kuri plėtoja socialinį ir kultūrinį supratimą individualaus augimo ir rūpinimosi kitais žmonėmis; statyti įgūdžius nepriklausomumo, savivaldos kryptimi, kritinio ir reflektyvaus mąstymo, naujoves ir verslumą; įdarbinti aukštos kokybės dėstytojų ir kitų darbuotojų pasinaudojant ir pripažįstant savo įnašus.

Kokybė

Siekiant pasiūlyti aukštos kokybės akademines ir profesines programas, kurti meistriškumą ir įsipareigojimą mokytis visą gyvenimą.

Stipendijų ir mokslinių tyrimų

Iš anksto žinias per discovery, sklaidos ir taikymo.

Kultūros autentiškumas Tarnauti kaip kultūrinio dialogo ir supratimo centre, skatinti kultūrinį paveldą, ir kaip bendruomenės išteklius kalbos ugdymui.

įsipareigojimas

Norėdami įjungti studentams, dėstytojams ir darbuotojams prisidėti prie vietos, regionų ir pasaulines problemas ir pasiūlyti galimybes bendradarbiauti su bendruomene; palaikyti partnerystę su mokyklomis, aukštojo mokslo institucijų, vietos ir regionų valdžios institucijų, verslo ir pramonės.

Gerinimas ir produktyvumas

Siekti nuolatinio tobulėjimo per atspindys, vertinimo ir kokybės gerinimo, nustatant ir apdovanoti aukštus standartus, ir Būdamas iniciatyvus, efektyvus ir veiksmingas per aukštos kokybės kontekste.

Akademinė laisvė

Norėdami sukurti atviros, kritinio mąstymo, tyrimo ir keistis idėjomis, tolerancijos skirtingų nuomonių ir įsitikinimų aplinką.

Sąžiningumas

Siekiant išlaikyti aukščiausius standartus sąžiningumo ir įteigti tuos standartus kaip svarbų vertės išlaikyti žmoniją.

iniciatyvus

Vertinti inovacijas ir verslumą mokymo, mokslinių tyrimų, paslaugų, ir kitų įmonių.

Globalus

Skatinti daugiakultūrės supratimą, žinias, ir pilietiškumo skatinimo pasaulio taiką ir klestėjimą tvariai ateičiai.

Klausimai