Keystone logo
Australian College Of Christian Studies

Australian College Of Christian Studies

Australian College Of Christian Studies

Įvadas

Australian College Of Christian Studies yra Emmaus Biblijos koledžo ir Taboro Biblijos koledžo (NSW) jungimas. Abi institucijos turi ilgą ir turtingą tradiciją ruošti savo studentus užsienio ar vietos tarnystei. „Emmaus“ buvo įkurta 1957 m., O „Tabor“ - 1992 m.

2010 m. Gruodžio mėn. „Emmaus“ prisiėmė atsakomybę už „Tabor“ veiklą. Abi kolegijos dirbo nepriklausomai, jose dirbo bendra Valdybos taryba ir keitėsi dėstytojų dėstymas abiejose institucijose. 2014 m. Pabaigoje Taboro koledžas NSW pakeitė pavadinimą į Australian College Of Christian Studies . 2015 m. Gruodžio mėn. Valdyba pradėjo strateginę dviejų kolegijų sujungimo kryptį. Nuo 2017 m. Sausio mėn. Abi kolegijos siekė veikti kaip vienas subjektas.

Australian College Of Christian Studies yra įregistruota ir akredituota kaip aukštojo mokslo teikėja, kurią teikia Australijos nepriklausoma nacionalinė aukštojo mokslo sektoriaus reguliavimo tarnyba. Kolegija taip pat yra registruota mokymo organizacija, kurią teikia Australijos kokybės įgūdžių tarnyba, nacionalinė profesinio švietimo ir mokymo reguliavimo institucija.

Vietos

  • Burwood

    George Street,29, 2134, Burwood

    Klausimai