Keystone logo
B.H.M.S. Business & Hotel Management School

B.H.M.S. Business & Hotel Management School

B.H.M.S. Business & Hotel Management School

Įvadas

Sveiki atvykę į BHMS, Verslo ir viešbučių valdymo mokyklą!

BHMS yra viena iš pirmaujančių pasaulyje svetingumo mokyklų, įsikūrusi Liucernos širdyje, gyvybingame ir gražiame Šveicarijos mieste.

BHMS Šveicarijos švietimo koncepcija

BHMS keturi „ramsčiai“ yra švietimas, stažuotė, asmeninis tobulėjimas ir tarptautinė karjeros vieta. Kiekvienas ramstis atlieka pagrindinį vaidmenį mūsų misijoje - augančiam pasaulinės svetingumo ir paslaugų valdymo sektoriui suteikti kokybiškus darbuotojus, kurie nori demonstruoti savo valdymo potencialą.

Kvalifikuotas akademinis išsilavinimas, kaip pirmasis ramstis, suteikia studentams akademines ir teorines žinias. Praktika, kaip antroji ramstis, leidžia studentams pritaikyti žinias praktikoje į darbą. Asmeninis ir profesinis tobulėjimas, trečias ir svarbiausias ramstis, suteikia studentams minkštųjų ir socialinių įgūdžių ir disciplinos, kuri skatina studentus, juos vadovauja, stiprina juos ir galiausiai skatina juos sėkmingai dirbti.

Sėkmingas visų trijų ramsčių rezultatas yra ketvirtasis ramstis - sėkmingas karjeros planavimas. BHMS turi savo praktikos rinkinį "Masterwork", kuris padeda visiems absolventams įgyti pirmąją tarptautinę karjeros vietą.

68058_rsz_67965_cns_bhms_001-schooldescription.jpg

Kas daro mus ypatingai?

Fast Track britų bakalauro laipsnis:

BHMS Verslas

Didžiosios Britanijos MBA Dual Degree:

BHMS verslas

Perkeliami įgūdžiai:

Perduodami įgūdžiai - tai įgūdžiai ir gebėjimai, kurie yra svarbūs ir naudingi skirtingose ​​gyvenimo srityse: socialiai, profesionaliai ir mokykloje. Komandinis darbas, lyderystė, asmeninė motyvacija, organizavimas, laiko valdymas, klausymas, rašytinis ir žodinis bendravimas, taip pat informacinės technologijos yra BHMS švietimo sistemos DNR.

Unikali 5 savaičių trukmės sistema:

"BHMS" versle

Liucernos miesto širdyje:

BHMS Verslas

Garantuota stažuotė

68059_rsz_67966_lucernelandscape.jpg

Vietos

  • Lucerne

    Gütschstrasse 2-6 CH-6003 Luzern Switzerland, CH-6003, Lucerne

Klausimai