Keystone logo
Ho Chi Minh City University of Technology

Ho Chi Minh City University of Technology

Ho Chi Minh City University of Technology

Įvadas

Ho Chi Minh City University of Technology – Vietnamo nacionalinis universitetas Hošiminas ( HCMUT-VNUHCM ), įkurtas 1957 m., yra valstybinis ir visapusiškas universitetas Vietname.

Universitetas buvo pripažintas pirmaujančiu akademijos, mokslinių tyrimų ir technologijų perdavimo centru Vietname.

Ho Chi Minh City University of Technology (HCMUT) yra pirmasis ir vienintelis universitetas Vietname, gavęs HCERES (Europa) ir AUN-QA (ASEAN) akreditaciją tuo pačiu metu .

Programos akreditavimui HCMUT yra pirmasis universitetas Vietname, pasiekęs ABET (Inžinerijos ir technologijų sertifikavimo akreditavimo taryba, JAV) dviejose pagrindinėse srityse: kompiuterių mokslo ir kompiuterių inžinerijos . Taip pat pasiekėme AUN – QA (kokybės užtikrinimas ASEAN universitetų tinklo sertifikavimo srityje) 9 pagrindinėse srityse: telekomunikacijų inžinerijoje, mechanikos inžinerijoje, chemijos inžinerijoje, civilinėje inžinerijoje, gamybos inžinerijoje, verslo administravime, pramonės sistemų inžinerijoje, automatinio valdymo inžinerijoje ir elektros ir elektronikos inžinerijoje.

STUDIJŲ PROGRAMŲ SRITIS

Ho Chi Minh City University of Technology (HCMUT) teikia studijų programas nuo bakalauro iki doktorantūros. įvairių specialybių: naftos inžinerijos, chemijos inžinerijos, pramonės vadybos, informacinių technologijų, mechanikos ir mechatronikos inžinerijos, elektros ir elektronikos inžinerijos, civilinės inžinerijos, transporto inžinerijos, aplinkosaugos technologijų ir vadybos ir kt.

Užsienio studentams HCMUT siūlo bakalauro ir magistro studijų programas, kurių mokymo priemonė yra anglų kalba.

PASAULIO JUNGTYS

HCMUT bendradarbiauja su prestižiniais universitetais visame pasaulyje, tokiais kaip Monash universitetas (Australija), Kvinslando universitetas (Australija), Adelaidės universitetas (Australija), Sidnėjaus technologijos universitetas (Australija), Macquarie universitetas (Australija), Griffith universitetas (Australija). ), Pietų Australijos universitetas (Australija), Deakino universitetas (Australija), Wollongong universitetas (Australija), Otago universitetas (Naujoji Zelandija), Oklando universitetas (Naujoji Zelandija), Nagaokos technologijos universitetas (Japonija).

Taigi studentai turi galimybę pereiti į mūsų partnerių universitetus gauti bakalauro laipsnį, kurį suteikia partnerių universitetai, ir keistis į akademines ar kultūrines programas daugiausiai 02 semestrus.

SVEIKI ATVYKITE HCMUT!

Kontaktiniai duomenys:
El. Paštas [email protected]WhatsApp numeris: 84 8 9916 9961Facebook: fb.com/bachkhoa.hcmut

Reitingai

Naujausiame 400 Azijos universitetų reitinge pagal QS Rankings esame 167 vietoje, o tai yra 5 rangais aukščiau nei praėjusiais metais, o tai reiškia, kad HCMUT yra tarp 170 geriausių Azijos universitetų .

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Ho Chi Minh City

    Ho Chi Minh City University of Technology 268 Ly Thuong Kiet Str., Ward 14, Dist. 10, , Ho Chi Minh City

Klausimai