Keystone logo
Baikal State University

Baikal State University

Baikal State University

Įvadas

Baikal State University","author_url":"","source":""}" alt="157706_GlavnyjkorpusBGU.jpg" />

157706_GlavnyjkorpusBGU.jpg

Kodėl BSU?

Baikal State University yra puikus pasirinkimas labai motyvuotiems jaunuoliams, besidomintiems profesiniu tobulėjimu įvairiausiose srityse.

Pagrindinė BSU misija yra patekti į pasaulinę aukštojo mokslo rinką su įvairiomis šiuolaikinėmis bakalauro, magistro ir doktorantūros programomis ir teikti aukštos kokybės mokymo ir personalo tobulinimo paslaugas.

BSU palaiko tvirtus partnerystės ryšius su daugeliu užsienio universitetų vykdydama švietimo veiklą, tarptautinius tyrimus, dėstytojus ir studentų mainus. Dėl vertingų BSU tarptautinio bendradarbiavimo rezultatų tapo narystė daugybėje švietimo mokslinių tyrimų asociacijų, užsienio studentų prieaugis, akademinio mobilumo skatinimas, dvigubo laipsnio programų kūrimas, tarptautinių mokslinių tyrimų renginių organizavimas ir kt.

Baikal State University yra Irkutske, dideliame administraciniame centre Rytų Sibire, kuriame gyvena virš 600 000 gyventojų. Vos už 60 km nuo Irkutsko yra visame pasaulyje žinomas Baikalo ežeras, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Irkutskas yra daugiakultūris miestas, padedantis įvairių tautybių žmonėms įsitaisyti vietinėje aplinkoje, ir daugelis nerezidentų čia jaučiasi kaip namie. Irkutsko piliečiai yra draugiški ir tolerantiški, jie tikrai domisi kitų tautų kultūromis ir būdais.

Universitetas turi ilgą istoriją. Nuo 1930 m. Jis tapo dideliu akademiniu ir mokslo centru ir šiuo metu įsitvirtina tarptautinėje švietimo erdvėje. Ilgametės tradicijos, aukštos kvalifikacijos dėstytojai, nusistovėjusios mokslo mokyklos ir platus akademinių programų spektras - visa tai garantuoja aukštos kokybės potencialių specialistų ir vadovų mokymą. Mielai kviečiame jaunimą iš įvairių šalių studijuoti Baikal State University .

Baikal State University siūlo:

 • 25 bakalauro programos (4 metų akademinis laikotarpis)
 • 30 magistro programų (2 metų akademinis laikotarpis)

Universitetas ne tik teikia klasikinius akademinius mokymus ekonomikos, vadybos, teisės, viešojo administravimo, prekybos, verslo analitikos ir turizmo srityse, bet ir siūlo palyginti naujas tarptautinių santykių, žurnalistikos, kalbotyros, vertimo studijų, meno ir humanitarinių mokslų programas, daugiausia dėmesio skiriant apie rusų kalbos mokymą kitų kalbų studentams teoriją ir metodus, užsienio kalbas tarptautiniuose santykiuose, taip pat tarpkultūrinio bendravimo teoriją ir praktiką.

Pasirinkę savo akademinės rezidencijos vietą Irkutską, užsienio studentai gauna puikią galimybę keliauti ir stebėti gražius vietinius objektus, taip pat pažinti kitų tautų kultūras ir būdus.

Studijų Baikalo universitete privalumai:

 • platus bakalauro ir magistro akademinių programų asortimentas, pagrįstas mūsų geriausia praktika;
 • naujausios švietimo technologijos;
 • galimybės įgyti daugiakultūrėje aplinkoje svarbių kompetencijų;
 • bendravimas ir bendravimas su studentais iš daugiau nei 10 šalių; tarptautinės akademinės grupės;
 • Tarptautinio valdymo ir bankininkystės bei finansų magistro programos (anglų kalba);
 • galimybės rinktis iš daugelio kalbų, įskaitant rusų, mokytis, taip pat mokytis kalbų mokymo metodų;
 • dalyvavimas akademinio mobilumo programose dėl užmegztų ryšių ir bendradarbiavimo su užsienio universitetais ir tarptautinėmis organizacijomis;
 • palanki Irkutsko geografinė padėtis ir prieinamumas;
 • patogus ir gerai įrengtas miestelis, kuris palengvina akademinį procesą ir padeda derinti studijų, poilsio ir sportinę veiklą. Bendrabučiai yra lengvai pasiekiami ir kainuoja apie 10 USD per mėnesį.

Baikal State University","author_url":"","source":""}" alt="157708_Karta_mix_Eng_2021-2.jpg" />

157708_Karta_mix_Eng_2021-2.jpg

Baikal State University šiandien

5 skyriai (vadyba ir finansai; valstybė ir teisė; tarptautinė ekonomika ir santykiai; nacionalinė ekonomika; kultūra, socialinė komunikacija ir informacinės technologijos); 1 fakultetas (tarptautinis fakultetas);

 • 15 000 studentų;
 • 526 dėstytojai, iš jų 70 dėstytojų, turinčių daktaro laipsnius, ir 290 dėstytojų, turintys daktaro laipsnį;
 • 30 gražiai suprojektuotų pastatų su modernia įranga ir fakultetais 15 000 studentų mokymui;
 • studentų laisvalaikio centras (kino teatras);
 • vieningas tinklas su interneto prieiga, biblioteka su 1 milijardu knygų, 6 skaityklos ir elektroninė bibliotekos sistema;
 • leidykla;
 • 10 tyrimų žurnalų;
 • TV studija.

Irkutskas ir Baikal State University miestelis

Baikal State University - kultūrinis, turistinis, ekonominis Rytų Sibiro centras šalia Baikalo ežero.

Baikal State University pastatas priklauso Irkutsko istoriniams paminklams. Miestelis turi daugiau nei 100 metų istoriją.

Pagrindinį pastatą architektas VA Rassošinas pastatė kaip Aleksandro-Mariinskaya miesto vidurinę mokyklą, pagerbdamas karališkosios poros Aleksandro III ir Marijos Feodorovna 25-ąsias metines 1894 m.

Modernus Baikal State University miestelis yra patogioje vietoje, Irkutsko centre, centrinių miesto gatvių - Lenino gatvės ir Karlo Markso gatvių - sankirtoje. Netoliese yra gera infrastruktūra; čia yra pagrindinės miesto lankytinos vietos, teatrai, muziejai, prekybos centrai, autobusų stotelės.

Baikal State University","author_url":"","source":""}" alt="157709_Scastlivyevypuskniki-1.jpg" />

157709_Scastlivyevypuskniki-1.jpg

Vietos

 • Irkutsk

  Ulitsa Lenina,11, 664003, Irkutsk

Klausimai