Keystone logo
Bard College Berlin

Bard College Berlin

Bard College Berlin

Įvadas

Apie Bard College Berlin

Bard College Berlin yra akredituotas Vokietijos ir Amerikos universitetas , siūlantis intensyvų tarpdisciplininį humanitarinių ir socialinių mokslų ugdymą. Studentų grupė yra labai tarptautinė ir įvairi geografijos, kultūros, klasės ir ekonominės padėties požiūriu ir susitinka su dėstytojais mažuose seminaruose anglų kalba. Pagrindinis bruožas yra kritinio mąstymo, intelektinių ambicijų, kūrybiškumo ir gyvenimo tarp klasės ir už jos ribų pabrėžimas. Kvalifikuoti studentai gali įgyti Amerikos ir Vokietijos bakalauro laipsnius.

119436_GermanClass_IrinaStelea.jpg

Pateikdamas „didelius klausimus“ , kurie kartojosi laikui bėgant, ir suteikdamas jauniems žmonėms įgūdžių, reikalingų suprasti ir atsakyti į juos dialogo būdu ir atsižvelgiant į šiuolaikinius iššūkius, Bard College Berlin suteikia galimybę asmeniškai klestėti ir paruošia savo mokinius prisidėti į bendrą pasaulinę ateitį.

Įsikūręs Europos politiniame, ekonominiame ir meniniame centre, kuriame diskutuojama ir išbandoma pasaulinė ekonominė politika ir priemonės migracijos ir saugumo klausimais, o menai randa įvairiausią ir eksperimentiškiausią išraišką, Bard College Berlin turi unikalią galimybę pasiūlyti savo studentai tiesiogiai susipažįsta su dabartiniais politiniais, socialiniais ir kultūriniais įvykiais per seminarus ir veiklą, pagrįstą mieste. Praktikos programa suteikia galimybių įgyti darbo patirties įvairiose srityse, tokiose kaip menas, žmogaus teisės, leidyba, miesto planavimas, technologijų kūrimas ir švietimas.

Šis dvejopas Bardo dėmesys skiriamas specializuotam intelektualinio paveldo, kuris yra nuolat aktualus, studijoms ir idėjų pritaikymui „realiame gyvenime“, atliekant vietinius tyrinėjimus, meninę praktiką, viešas diskusijas ir pilietinio dalyvavimo programas, paruošė Bard College Berlin absolventus kūrybiškumui problemų sprendimas ir sėkmingas bendradarbiavimas viešajame ir privačiame sektoriuose vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis. Dėl to jie galėjo siekti karjeros tokiose srityse kaip tarptautiniai santykiai, viešoji politika, švietimas, žurnalistika ir menas, taip pat magistrantūros studijos garsiausiuose pasaulio universitetuose.

Švietimo misija

Bard College Berlin buvo įkurta siekiant sugrąžinti mažų grupių seminarų mokymą ir tarpdisciplininį laisvųjų menų bakalauro studijas į aukščiausius Europos universitetų lygmenis, iš kurių jie atsirado. Siūlomos dviejų laipsnių programos Bard College Berlin grindžiamos principu, kad specializuotos atskirų disciplinų studijos turėtų būti vykdomos remiantis plačiomis ir nuodugniomis žiniomis apie intelektines tradicijas ir pagrindines diskusijas, darbus ir transformacijas, kurios jas paskatino. Akademinė „socialinės minties“ linija, kurios šaknys yra pokario Vokietijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, yra pasiryžusi išnagrinėti pagrindines žmogaus gyvenimo ir kultūros naujoves atsižvelgiant į jų socialinius ir politinius apsisprendimus. Bard College Berlin intelektinės istorijos kursai tiesiogiai atspindi šį įsipareigojimą, tačiau tai taip pat yra pagrindinis programų idealas.

119438_Screenshot_1.png

Humanitariniai mokslai, menas ir socialinė mintis

Bard College Berlin įgijo humanitarinių mokslų, menų ir socialinės minties bakalauro laipsnį, kuriame nagrinėjamos pagrindinės humanitarinių mokslų sritys (filosofija, literatūra, kino studijos, politikos teorija, meno istorija), atsižvelgiant į jų tarpdalykinę raidą. Laipsnis apima galimybę susieti praktikuojančius menus (teatro ir studijos menus) su filosofine meno teorija ir apsvarstyti bendrą istorinį žinių, amato ir specialios disciplinos santykį.

Ekonomika, politika ir socialinė mintis

Bard College BerlinEkonomikos, politikos ir socialinės minties bakalauras suteikia socialinių mokslų mokymą, pagrįstą žmogaus kultūrinių pokyčių ir apmąstymų istorija. Pagrindiniai šiuolaikinės ekonomikos metodai ir modeliai tiriami dialoge su intelektualinės istorijos judėjimu, kartu su politikos teorijomis ir socialinio veikimo modeliais.

Pilietinis įsitraukimas

Atsižvelgiant į Kolegijos įsitikinimą, kad mokymas yra gerai informuotas, kūrybingas ir aktyvus, socialinių mokslų studijos apima galimybę dirbti praktikuojančius menus, siekiant estetinių ir socialiai konstruktyvių projektų. Visų Bard College Berlin programų studentai skatinami ir remiami atliekant praktiką ir dalyvaujant pilietinėje veikloje. Kolegija siekia užtikrinti, kad laisvųjų menų ugdymas ugdytų aktyvų ir produktyvų pilietiškumą.

119437_Campus_InasaBibic.jpg

Akreditavimo istorija

Bard College Berlin: Liberalų menų universitetas Vokietijoje nacionaliniu lygmeniu yra akredituotas Wissenschaftsrat nuo 2017 m. Sausio 20 d.

Pirmą kartą kolegija gavo valstybės pripažinimą iš Berlyno Senato švietimo, jaunimo ir mokslo departamento (Senatsverwaltung für Bildung, Jugend und Wissenschaft), kaip nurodyta sek. 123 punktas 1 iš Berlyno federalinės žemės (Berliner Hochschulgesetz - BerlHG) aukštojo mokslo įstatymo 2011 m.

Programos akreditaciją humanitarinių mokslų, meno ir socialinės minties bakalaurui 2013 m. Rudenį suteikė akreditavimo agentūra ACQUIN. 2015 m. Ekonomikos, politikos ir socialinės minties bakalauras gavo ACQUIN akreditaciją.

Bardo koledžas yra akredituotas per Vidurinių valstijų aukštojo mokslo komisiją (JAV) ir suteikia bakalauro laipsnį studentams, baigusiems Bard College Berlin humanitarinių mokslų, menų ir socialinės minties bakalaurą arba ekonomikos, politikos ir socialinės minties bakalaurą Niujorko valstijos švietimo taryba.

Vietos

  • Berlin

    Platanenstrasse 24, 13156, Berlin

Klausimai