Keystone logo
Bard College Berlin Ekonomikos, politikos ir socialinės minties bakalauras
Bard College Berlin

Ekonomikos, politikos ir socialinės minties bakalauras

Berlin, Vokietija

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 29 750 / per year *

Stovykloje

* universiteto miestelio studentai. 20 443 EUR studentai už universiteto ribų

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Ekonomikos, politikos ir socialinės minties bakalauro programa suteikia disciplinos mokymą ekonomikoje ir politikoje pagal pagrindinę intelekto istorijos programą, kuri skatina apgalvotai ir kultūriškai gerai informuoti socialinę-mokslinę metodiką ir principą.

119440_Academics.jpg

Struktūra

Core
Pagrindinę programą sudaro kursai, kuriuose aptariami kai kurie svarbiausi Europos ir pasaulio kultūros palikimų tekstai ir artefaktai.

Specializacija
Visi studentai gauna pagrindinį pagrindinės ekonominės analizės ir modeliavimo priemonių mokymą, taip pat supažindina su politine teorija ir socialinėmis bei istorinėmis studijomis. Aukštesniame lygyje studentai pasirenka vieną iš šių susikaupimo sričių:

 • Ekonomika

 • PolitikaStudentai baigia modulius, susijusius su palyginamosiomis globaliomis problemomis, galimybe rinktis ir sprendimų priėmimą bei pagrindinėmis idėjomis, judėjimais, metodais ir kiekvienos srities iššūkiais. Visoje programoje akcentuojamas rašymo tobulinimas ir matematinių bei analitinių įgūdžių lavinimas.

Vokiečių kalbos studija
Kalbų studijos vokiečių kalba nuo pradedančiojo iki aukštesniojo lygio yra prieinamos visoje programoje. Visi ekonomikos, politikos ir socialinės minties bakalaurai turi patvirtinti vidutinius vokiečių kalbos įgūdžius iki antrųjų metų pabaigos.

Pasirenkamieji
Galima pasirinkti studijinio meno (teatro, šokio, tapybos, filmų kūrimo, meno kūrimo) pasirenkamuosius dalykus, taip pat gausų pasirinkimą filosofijos, meno istorijos, literatūros ir socialinės teorijos srityse.Studijos užsienyje (neprivaloma)
Trečiajame pasaulyje galima studijuoti užsienyje Europoje (per ERASMUS tinklą) arba JAV (Bardo koledže ar su juo susijusiose programose ir miesteliuose) ir visame pasaulyje (per „Bard“ tinklą arba per „ Bard College Berlin “ tarptautinius mainų susitarimus). metų.

Stažuotė (pasirenkama)
Stažuotės programa remia praktinį mokymą viešųjų ar privačių politinių ir kultūrinių organizacijų veikloje siekiant gauti akademinį kreditą. Stažuotės turėtų būti vykdomos trečiaisiais bakalauro programos metais.

Bakalauro darbas
Reguliarus seminarų užsiėmimų užduotis yra skirtas užtikrinti, kad studentai eitų link sėkmingų savarankiškų tyrimų, atsispindinčių ketvirtųjų metų bakalauro darbe, kuris baigiamas prižiūrint individualiam fakulteto nariui.

Vizuali apžvalga

Kvalifikacijos

Laipsnis paruošia absolventus tolesnėms politikos ar ekonomikos studijoms arba karjerai viešosios politikos, tarptautinių santykių, ekonomikos ar politikos mokslų srityse.

Per pastarąjį dešimtmetį daugelis jaunų suaugusiųjų dalyvavo vasaros kursuose arba baigė akademijos ar projekto metus kolegijoje. 2012 m. Baigė pirmosios bakalauro grupės studentai. Būsimi absolventai prisijungs prie absolventų, kurie studijuoja ir dirba visame pasaulyje, tinklo. Baigę mokslus, absolventai ir profesionalai išlieka profesionaliai ir asmeniškai susiję su kolegija, savo draugais ir profesoriais.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Sociologijos ir antropologijos bakalauras: visuomenės, kultūros ir komunikacijos specializacija
  • Kaunas, Lietuvos Respublika
 • Sociology and Anthropology: Specialization Society, Culture and Communication
  • Kaunas, Lietuvos Respublika
 • Tarptautinių santykių bakalauras: dėmesys migracijos ir pabėgėlių studijoms
  • Geneva, Šveicarija