Keystone logo
Barnard College

Barnard College

Barnard College

Įvadas

Barnard College siekia suteikti aukščiausios kokybės laisvųjų menų išsilavinimą perspektyvioms ir daug pasiekusioms jaunoms moterims, suteikiant nepakartojamų išskirtinio gyvenamojo koledžo pranašumų bendradarbiaujant su pagrindiniu mokslinių tyrimų universitetu . Turėdamas tam skirtą mokslininkų fakultetą, pasižymintį savo atitinkamomis sritimis, Barnardas yra prieinamų dėstytojų ir įsitraukusių studentų, dalyvaujančių kartu prisiimant intelektinę riziką ir atrandant, bendruomenė. „Barnard“ studentai plėtoja intelektinius išteklius, kad galėtų pasinaudoti galimybėmis, kai atsiranda naujų sričių, naujų idėjų ir naujų technologijų. Jie baigė pasirengimą gyventi gyvenimą, kuris yra profesionaliai patenkintas ir sėkmingas, asmeniškai patenkintas ir praturtintas meile mokytis.

Būdamas moterų kolegija, Barnardas prisiima atsakomybę spręsti lyties problemas visais sudėtingiausiais ir skubiausiais klausimais bei padėti studentams įgyti asmeninių jėgų, kurios leistų joms įveikti iššūkius, su kuriomis jie susidurs visą gyvenimą. Įsikūręs kosmopolitiškoje Niujorko aplinkoje ir pasiryžęs savo studentų, dėstytojų ir darbuotojų įvairovei, „Barnard“ rengia absolventus klestėti skirtingose kultūrinėse aplinkose vis labiau susietame pasaulyje.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • New York

    Broadway,3009, 10027, New York

    Klausimai