Keystone logo
Barry University College of Arts and Sciences

Barry University College of Arts and Sciences

Barry University College of Arts and Sciences

Įvadas

Barry University College of Arts and Sciences mokymasis yra svarbi universiteto gyvenimo dalis, akcentuojant studentų tyrimus, praktiką ir mokymąsi paslaugų srityje. Turėdami tokį išsilavinimą, esate pasirengę bet kokiam gyvenimui pasirinktam keliui.

Nesvarbu, ar jums patinka menai, humanitariniai mokslai ar mokslai, mūsų 10 skyrių siūlo jums stimuliuojančias akademines programas, kurios pasirengia pasitikėti būsimais iššūkiais užtikrintai ir žiniomis. Būdamas bakalauro studentas, galite rinktis iš Dailės ir mokslų kolegijos 10 skyrių: biologijos, komunikacijos, anglų ir užsienio kalbų, vaizduojamojo meno, istorijos ir politikos mokslų, matematikos ir informatikos, fizinių mokslų, psichologijos, sociologijos ir Kriminologija, teologija ir filosofija.

Nesvarbu, ar norite kurti karjerą, pagerinti savo dabartines perspektyvas ar išplėsti savo perspektyvą, mūsų absolventų programos suteiks jums reikiamą išsilavinimą. Sužinosite iš savo srityje patyrusių dėstytojų, kurie yra gerbiamų žurnalų ir mokslinių knygų autoriai ir redaktoriai, profesinių organizacijų pareigūnai ir profesinių apdovanojimų gavėjai. Galite rinktis iš bakalaureato programų 3 skyriuose Menų ir mokslų kolegijoje: vaizduojamojo meno, psichologijos, teologijos ir filosofijos.

Mūsų profesoriai nusprendžia atvykti į Barry, nes jiems svarbu mokyti. Nepaisant to, kad jie aktyviai vykdo mokslinius tyrimus, stipendijas ir kūrybinę / performansinę veiklą, Barry fakultetas pirmiausia sutelkia dėmesį į jūsų mokymąsi. Jie padės praktiškai pritaikyti tai, ką išmokote klasėje, vykdydami įvairiausias mokymosi veiklas.

Mūsų studentai žino, kad gali tikėtis kreiptis į savo profesorius, kad suprastų jų interesų sritis ir gyvenimą apskritai. Mūsų studentai kartu su mūsų fakultetu paskelbė savo tyrimus, pristatė konferencijose, laimėjo premijas už savo darbą, gavo labai konkurencingus apdovanojimus ir buvo priimti aukščiausio lygio magistrantūros mokyklose.

Turėsite daug galimybių pakeisti pasaulį. Nuo pagalbos Haičio jaunimui kuriant raštingumą ir gyvenimo įgūdžius, įveikiant skaitmeninę atskirtį Liberty City kaimynystėje ir kovojant su smurtu šeimoje, mūsų studentai keičia pasaulį į gera.

Vietos

  • Miami Shores

    Northeast 2nd Avenue,11300, 33161, Miami Shores

    Klausimai