Keystone logo
Bastyr University

Bastyr University

Bastyr University

Įvadas

Nuo savo veiklos pradžios 1978 metais, Bastyr universitetas buvo mokslu pagrįsta natūralios medicinos pradininkas. Steigėjai Les Griffith, ND; Williamas A. Mitchell Jr, ND; Juozapas E. PIZZORNO, Jr, ND; kartu su Sheila Quinn, pavadintas mokyklą po jų mylimas mokytojas ir pažymėjo Sietlas Naturopathic gydytojas dr Jonas Bastyr. Tik su $ 200 paleisties išlaidų per savo Kuklus pradžia, steigėjai sukūrė viziją akredituotos natūralaus sveikatos mokykloje, kad dabar yra pripažinta kaip pirmaujanti sveikatos meno ir mokslo universitete pasaulyje.

Įsteigta prezidentas emeritas dr PIZZORNO pamačiau universitetas per kai didelį augimo per savo 22 metų darbo stažą, taip pat pereiti prie dabartinio 51-akras Campus Kenmore, Vašingtonas, kad tilptų į didėjantį studentų organizacijos. (Žr Istorinė Chronologija.) Nors mokyklos pradėjo kaip naturopathic Medicinos koledžas, Bastyr universitetas dabar siūlo daugiau nei 20 laipsnių ir sertifikatų programas. Remdamasi savo mokslu pagrįsta įkūrimo universitetas buvo iš milijardų dolerių mokslinių tyrimų stipendijų skaičių iš Nacionalinių sveikatos institutų gavėjas.

2012 rugsėjo mėn universitetas vėl išsiplėtė, atidarymo Bastyr Kalifornijos universiteto San Diege, sveikindamas daugiau nei 50 studentų į savo inauguracinėje daktaro Naturopathic medicinos klasėje. Kalifornijos pirmoji ir vienintelė akredituota mokykla naturopathic medicina taip pat siūlo mokslų magistras mitybos ir sveikatingumo ir planuoja pridėti daugiau natūralių sveikatos programas ateityje.

Mūsų vizija

Kaip pirmaujančių pasaulio akademinės centre priekį ir integruoti žinias Natural Health meno ir mokslų, Bastyr universitetas pakeis sveikatą ir gerovę žmonių bendruomenės.

Mūsų misija

Mokome būsimų lyderių Natural Health menų ir mokslų. Pagarba gydomųjų galių pobūdį ir pripažindamas, kad kūnas, protas ir dvasia yra iš esmės neatsiejama mes modeliuoti integruotas požiūris į švietimą, mokslinius tyrimus ir klinikinės paslaugą.

Pagrindiniai Temos

Akademinis pasiekimas Tyrimai Natural Health menų ir gamtos mokslų Klinikinis rengimas ir Bendrijos sveikatos Tarpdisciplininė integracija

Vietos

  • Kenmore

    14500 Juanita Drive N.E. Kenmore, WA 98028-4966, , Kenmore

Klausimai