Keystone logo
Bath Spa University

Bath Spa University

Bath Spa University

Įvadas

Būkite vonia SPA

Bath Spa University yra daugiau nei studijos. Kalbama apie įstrigimą: mąstymą, kūrimą ir veikimą. Apie susidūrimą su draugais miestelyje, iššūkių priėmimą ir nuoširdų rūpestį. Mes peržengiame ribas ir save. Jei tau tai skamba gerai, tu gerai sutiksi.

Kodėl „Bath Spa“?

Puiki reputacija

BeBathSpa101

Mūsų kilmė siekia 1852 m. Ir pradinę „Bath“ meno mokyklą, todėl savo reputaciją sukūrėme remdamiesi daugiau nei 160 metų tradicijomis ir sėkme. Mes taip pat nuolat augame su įdomiais kursais ir tyrimų sritimis.

Gerai prijungtas

BeBathSpa102

Mes bendradarbiaujame su įmonėmis, organizacijomis ir institucijomis kiekviename pasaulio kampelyje. Pamatysite mūsų studentus tarptautinėse konferencijose, turuose ir renginiuose - nuo Edinburgo Fringe festivalio iki Kanados „International Next Way“. Iš „Bath Spa“ išeisite kaip pasaulinis pilietis, turintis ambicijų, vairavimo ir susikaupimo.

Prieinama visiems

BeBathSpa103

Mums svarbus prieinamumas ir lygybė. Mūsų siūloma unikali studija ir socialinė aplinka yra pagrindinis mūsų populiarumo veiksnys. Mūsų studentai yra iš įvairių sluoksnių ir kultūrų, iš visų šios šalies dalių ir užjūrio, ir turi įvairių akademinių įgaliojimų.

BeBathSpa104
BeBathSpa105
BeBathSpa106
BeBathSpa107

Statistika

Įrodymas yra statistikoje

 • Puikios absolventų perspektyvos: 93,7 % Bath Spa absolventų dirba arba toliau studijuoja praėjus 6 mėnesiams po studijų baigimo (HESA: 2014/15 Destinations of Leavers from Higher Education, paskelbta 2016 m.)
 • 5 geriausi kūrybiškumo universitetai: buvome išrinkti vienu iš penkių geriausių kūrybingų universitetų. (Kuris? Universiteto studentų apklausa, 2016 m.)
 • Čia būsite saugūs: esame 2-as saugiausias universitetas pietvakariuose ir 6-as, palyginti su beveik 130 kitų universitetų ir aukštojo mokslo įstaigų Anglijoje ir Velse. (Visas universiteto vadovas, 2015 m.)
 • Tvarumo ir aplinkosaugos įsipareigojimai: tai neapsiriboja žmonėmis – mes taip pat rūpinamės savo aplinka. „Green Focus“ politika mums pelnė „pirmos klasės apdovanojimą“. (Žalioji lyga žmonių ir planetų, 2015 m.)

  English Language Requirements

  Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

  Vietos

  • Bath

   Bath Spa University, Newton Park, Newton St Loe,

  Programos

  Klausimai