Keystone logo
Batumi Arts Teaching University KULTŪROS VADYBOS BAKALAURAS
Batumi Arts Teaching University

KULTŪROS VADYBOS BAKALAURAS

Batumi, Gruzija

0 Years

Request teaching languages

Dieninės

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Aukščiausios kultūros vadybos švietimo programos tikslas yra parengti aukštos kvalifikacijos ir konkurencingus šalies, regiono ir plačiosios visuomenės interesus atitinkančius specialistus, turintiems teorinių ir praktinių žinių apie bendrą valdymą ir kultūros sritį, kaip taip pat įgūdžiai generuoti ir realizuoti kūrybiškas ir novatoriškas idėjas kultūros srityje, įgūdžiai tinkamai įvertinti ir daryti prielaidą apie šios srities plėtrą ir procesą; Įgūdžiai ir gebėjimai valdyti įvairius kultūros / meno institucijų sluoksnius, planuoti / įgyvendinti įvairius mokslinių tyrimų ir lauko projektus, taip pat turint omenyje bendrąsias ir srities / profesines kompetencijas, įgytas per šias programas, bus orientuoti į darbo rinkos ir darbdavių reikalavimus.

Programa yra orientuota į žinių, susijusių su kultūros / meno įstaigų valdymu, bei įgūdžių ir gebėjimų, reikalingų kultūros vadybininko profesijai, įsisavinimą, suteikiant galimybę absolventams padėti organizuoti organizaciją, atlikti tyrimus, analizuoti rezultatus, kad būtų priimtas pagrįstas sprendimas. valdyti kultūros sferą pagal šiuolaikinius standartus.

Programa taip pat rems studentų analitinių įgūdžių formavimą ir plėtojimą. Bakalauro praktinių įgūdžių ir gebėjimų ugdymas bus labai remiamas vykdant praktiką, numatytą švietimo programoje, taip pat įgyvendinant bakalauro projektą / darbą, pagrįstą teorinėmis ir praktinėmis žiniomis.

Baigus kultūros vadybos edukacinę programą, absolventams bus suteiktas kultūros vadybos bakalauro akademinis laipsnis. Esminę kultūros vadybos švietimo programos svarbą lemia šalies rinkos ekonomikos plėtra, kultūrinio turizmo plėtra, specialistų trūkumas yra kultūros vadybos ir jų perkvalifikavimo kryptis. Įgyvendinus bakalaurų programą ateityje bus skatinamas įveikti darbuotojų trūkumas kultūros / meno įstaigose.

Absolventai taip pat turės žinių apie verslo organizacijų ekonominę aplinką ir valdymo principus (valstybinius, komercinius, nekomercinius dalykus, tarptautines organizacijas ir kt.). Gautas žinias jie galės pritaikyti praktikoje. Atitinkamai, jie galės patenkinti vietos rinkos reikalavimus pagal bakalaurams nustatytą kompetenciją.

Programos tikslas yra visiškai svarbus Universiteto misijai, kuri svarsto švietimo, programos, susijusios su šalies, regiono ir visuomenės interesais, kūrimą ir įgyvendinimą; Gruzijos kultūros ir meno lauko įranga su aukštos kvalifikacijos darbuotojais; remti studentų savirealizaciją ir kūrybinių įgūdžių bei gebėjimų ugdymą įgyvendinant švietimo programas; orientuoti studentus į tautinių tradicijų apsaugą, pilietinės visuomenės plėtrą ir hu7manistinius idealus.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Indigenous Visual Culture
    • Toronto, Kanada
  • BSocSci (Heritage and Cultural Tourism)
    • Pretoria, Pietų Afrikos Respublika
  • Interdisciplinary Studies - Comparative Cultures
    • Carson, Jungtinės Amerikos Valstijos