Keystone logo
BAUMAN Moscow State Technical University Techninės fizikos bakalauras
BAUMAN Moscow State Technical University

Techninės fizikos bakalauras

Moscow, Rusija

4 Years

Rusų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

RUB 350 300 / per year *

Stovykloje

* per metus

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Bakalauro mokymo programa apima intensyvias tiek fundamentaliųjų, tiek inžinerinių disciplinų bei laisvųjų menų studijas. Techninės fizikos bakalaurai turi kvalifikaciją šiose srityse:

  • kietojo kūno fizika, procesai mikrostruktūrose ir nanotechnologijos;
  • optiniai, akustiniai ir elektrodinaminiai medžiagų ir terpių tyrimo metodai;
  • avarinių situacijų fizika, nelaimių analizė ir prognozė, gamtos ir pramonės procesai;
  • labai jautrūs fiziniai matavimai.

Absolventai, turintys techninės fizikos laipsnį, daugiausia dėmesio skiria šiuolaikinių techninių prietaisų ir procesų, pagrįstų naujausiais fizikos pokyčiais, kūrimui ir taikymui.

Jie gali išspręsti sudėtingiausias gamtinių ir pramoninių procesų sintezės ir prognozavimo problemas, taip pat procesus, susijusius su kai kuriais mikrostruktūrų reiškiniais.

Katedra glaudžiai bendrauja su daugeliu pirmaujančių Rusijos mokslų akademijos institutų ir įmonių: Rusijos mokslų akademijos Lebedevo fizikos institutu; Rusijos mokslų akademijos Bendrosios fizikos institutas; Rusijos nacionalinis tyrimų centras „Kurčatovo institutas“; Rusijos mokslų akademijos Aukštų temperatūrų institutas; Rusijos mokslų akademijos Mikroelektronikos ir itin grynų medžiagų institutas (Černogolovkoje), Rusijos mokslų akademijos Geoelektromagnetinių tyrimų centras (Troicke), Zverevo Krasnogorsko gamykla, OJSC (Krasnogorske); Ramenskiy Instrument Engineering gamykla, OJSC (Ramenske) ir kt. Taip pat bendradarbiauja su pramonės MTEP institutais ir gamybos įmonių pagrindiniais biurais bakalauro ir magistro mokymo programų klausimais. Fizikos katedra kasmet atlieka nemažą kiekį rangos darbų įvairiose srityse, o tai leidžia įdarbinti bakalauro ir doktorantūros studijas. studentams atlikti tokį darbą.

Departamentas orientuojasi į studentų profesinį orientavimą, kuris suteikia galimybę daugumai absolventų sėkmingai įsidarbinti pagal savo kvalifikaciją.

blykstė, tesla ritė, eksperimentas

Hansas / Pixabay

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai