Keystone logo
bbw Italy | Venice

bbw Italy | Venice

bbw Italy | Venice

Įvadas

Jūsų ateitis yra mūsų dabartis.

Vykdydama tarptautinę plėtrą, bbw Hochschule, turinti filialus Indijoje ir Kinijoje, atidaro Italijos filialą Venecijoje pavadinimu bbw Italy.

„bbw Hochschule“ yra teisiškai pripažintas privatus universitetas, kurį patvirtina Vokietijos švietimo ministerija su visoje Europoje galiojančiais bakalaurais ir magistrantais; pagrindinės tarptautinės korporacijos dalyvauja ir direktorių taryboje, ir kaip mokslinio komiteto dalis kurso turinį nukreipti dabartinių ir būsimų darbo rinkos poreikių kryptimi, taip pat kaip praktikos vietų, kurios yra studijų programos dalis, tinklas.

bbw Hochschule savo veiklą pradėjo 2007 m. Berlyne, siekdama būti stipriu akademiniu partneriu Berlyno ir Brandenburgo ekonomikoje. bbw sparčiai išaugo kurdama kursus, atitinkančius vietos verslo poreikius. Vos per dešimt metų jis tapo didžiausiu privačiu universitetu regione. Šį augimą paskatino nepajudinamas įsipareigojimas mūsų studentų akademiniam tobulėjimui.

Kai kurie valdybos partneriai: „Siemens“, „Bombardier Transportation“, „Daimler“, „Holiday inn“, „Tui Cruise Otis“, „Sheraton Berlin Grand Hotel Esplanade“, asr Allianz, DB inžinerijos konsultacijos, DB Mobility Logistics.

„bbw“ derinant praktinį ir teorinį mokymąsi, daugiau nei 10 000 studentų pradėjo savo karjerą naudodamiesi įgūdžių rinkiniu, leidžiančiu nedelsiant pradėti dirbti kaip akademiniai specialistai ir vadybininkai. Mes didžiuojamės kiekvienu absolventu ir nuolat stengiamės juos mokyti taip, kad geriausiai pasirengtume problemoms ir iššūkiams, kurie jų laukia vis labiau internacionalizuojamoje darbo rinkoje. Pagrindinis būdas tai padaryti yra prisijungti prie mokslinių tyrimų ir akademinių mainų projektų ir bendradarbiauti su pirmaujančiais pasaulio universitetais. Tai sutelkė dėmesį į tai, kad „bbw“ išplėtė savo veiklą už Berlyno ir Brandenburgo regiono ribų per strateginę tarptautinę partnerystę ir aljansą su institucijomis Italijoje, Azijoje, Afrikoje ir Rusijoje, tuo pačiu plėtodama glaudesnius santykius su verslo partneriais Europos Sąjungoje.

„bbw Italy“ siūlo įvairius laipsnių kursus, pagrįstus dabartiniais ir būsimais darbo rinkos poreikiais, ypatingą dėmesį skiriant praktiniams verslo procesų aspektams ir stažuotėms įmonėse, kurios yra tarptautinio „bbw Hochschule“ tinklo dalis.

Berlyne išduotas laipsnis yra teisiškai pripažįstamas Europos lygiu pagal 1999 m. Bolonijos konvenciją, pasirašytą Bendra Europos aukštojo mokslo ministrų deklaracija.

Studijų kursas yra specialiai sukurtas mokyti tarptautinio mąstysenos ir sudaryti galimybes dirbti užsienyje „bbw Hochschule“ verslo tinkle.

Kursai dėstomi anglų kalba.

Vokiečių kalbos pamokos bus tam tikros studijų programos dalis, siekiant pagerinti būsimų studentų konkurencingumą ir padėti jiems geriau integruotis viešnagės Vokietijoje metu baigus bakalauro studijas ir atliekant tarptautinę praktiką.

Be studijų modulių, bus viena ar dvi privalomos stažuotės, priklausomai nuo pasirinkto laipsnio kurso, trunkančios mažiausiai dvylika savaičių, ne mažiau kaip 450 darbo valandų.

Visi mokymo moduliai apima 25% el. Mokymosi. Šis procentas gali laikinai padidėti iki 100%, atsižvelgiant į dabartines sąlygas, susijusias su „Covid-19“.

Statistika

2019 m. absolventų apklausa: 70% absolventų jau yra susiradę darbą, kol baigia studijas arba ruošiasi tai daryti. 97% dirba per metus nuo studijų baigimo.

  Stipendijos ir finansavimas

  Vietos

  • Venice

   Fondamenta Zattere Ai Saloni 18/M 30123, , Venice

   Klausimai