Keystone logo
Benedict College

Benedict College

Benedict College

Įvadas

Benedict College yra kolegija, kurioje kiekvieno studento patirtis akademinėje, gyvenamojoje ir bendrojo ugdymo veikloje yra transformuojanti ir orientuota į klientų aptarnavimą; tuo pat metu Benedikto dėstytojai ir darbuotojai dirba bendradarbiaujančioje, skaidrioje aplinkoje, kurioje duomenys pagrįstais sprendimais taip pat yra užuojauta.

Benedict College yra nuolatinio mokymosi vieta nuo klasės, žaidimų aikštelės, gyvenamosios vietos salės ir bendruomenės, kur gerbiamas ir puoselėjamas „ BC “, kaip įtraukiančio, novatoriško ir „šeimos“, palikimas.

Transformuojantis švietimas, technologijų ir verslo naujovės bei įsipareigojimas bendruomenei susilieja dinamiškoje aplinkoje, kur studentai gauna išsilavinimą, kuris paruošia juos žengti į pasaulinę rinką su išskirtinėmis kultūrinėmis ir profesinėmis kompetencijomis, kurios įgalins juos prisidėti prie tvarumo ir ekonominio vystymosi. bendruomenių, kuriose jie gyvena, dirba ir žaidžia, augimas.

Todėl Benedict College yra ne tik gėrio visuomenėje jėga, bet ir Benediktas yra pasiryžęs sukurti transformuojančią mokymosi aplinką, kurią sukurtų aukštos kvalifikacijos ir aprūpinti specialistai, kuri įgalintų visus studentus realizuoti savo didžiausią potencialą.

Benedict College yra akredituotas Pietų kolegijų ir mokyklų asociacijos kolegijų komisijoje, suteikiančioje bakalaureato laipsnius.

Vietos

  • Columbia

    Harden Street,1600, 29204, Columbia

    Klausimai