Keystone logo
Beacon College

Beacon College

Beacon College

Įvadas

Beacon College yra akredituota laisvųjų menų aukštojo mokslo įstaiga, kuri išskirtinai tenkina studentų, turinčių mokymosi sutrikimų, hiperaktyvumo dėmesio ir kitų mokymosi skirtumų, švietimo poreikius.

Beacon College yra konkurencinga aukštojo mokslo įstaiga meno, mokslų, verslo ir technologijų srityse, specialiai skirta studentų, turinčių mokymosi negalią, ADHD ir kitus mokymosi skirtumus, pasirengimui bakalaurantams ir jų sėkmei. „Beacon“ yra pripažinta viena svarbiausių šios bakalauro specialybės Amerikos institucijų mūsų misijos ir dėmesio centre.

Beacon College buvo pirmoji šalyje, akredituota bakalauro laipsnius skirti tik studentams, turintiems mokymosi negalią ir ADHD. Kolegija yra įsipareigojusi siekti studentų sėkmės, siūlydama akademinio ir asmeninio aptarnavimo paslaugas, kurios padeda kiekvienam studentui pasiekti savo tikslus. Beacon College yra tikrai bendruomenė, priimanti, priimanti ir palaikanti kiekvieną jos narį.

„ Beacon College yra daugybė vizualių ir nepaprastai sėkmingų dalykų. Mūsų studentai ir absolventai gyvai liudija mūsų švietimo misijos įtaką, vertę ir poveikį. Per pastarąjį dešimtmetį jie pasiekė neprilygstamos sėkmės Amerikos aukštojo mokslo srityje.

Vietos

  • Leesburg

    East Main Street,105, 34748, Leesburg

    Klausimai