Keystone logo
Beijing Institute Of Technology Mechanikos ir elektronikos inžinerijos bakalauro laipsnis
Beijing Institute Of Technology

Mechanikos ir elektronikos inžinerijos bakalauro laipsnis

Beijing, Kinija

4 Years

Anglų kalba

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

CNY 30 000 / per year *

Stovykloje

* Mokestis už mokslą: 30000 CNY - Paraiškos mokestis: 600 CNY

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Mechanikos ir elektronikos inžinerijos programa BIT yra tarpdisciplininė programa, pagrįsta mašinų gamyba, elektrotechnika ir kompiuterija.

Ši programa aprūpina studentus tvirtais pagrindais ir daugialypiu požiūriu pažangių mechaninių ir elektroninių sistemų srityse bei robotų aptikimo ir valdymo srityse.

Humanoido robotas Hui Tong "V", stalo teniso varžybas humanoidinis robotas, sukurtas pagal šios programos talentus, gali ne tik atlikti tokius judesius kaip autonominis vaikščiojimas, pasveikinimas, "Tai Chi" ir šokiai, bet taip pat parodyti veido išraiškas, tokias kaip laimė, pyktis , liūdesys ir džiaugsmas. Jo bendras našumas yra konkurencingas tarptautiniu mastu.

ASRTU robotų konkurse

Pagrindiniai šios programos kursai: teorinė mechanika, medžiagų mechanika, mechaninio projektavimo pagrindai, elektros grandinių pagrindai, analoginė elektronika, skaitmeninė elektronika, signalai ir sistemos, mechatronikos valdymo metodai, mechatroninių sistemų analizė ir projektavimas, jutiklių ir testavimo technologijos, Mechatroninių sistemų modeliavimas ir modeliavimas bei robotų technikos pagrindai.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai