Keystone logo
Bellarmine University W. Fielding Rubel School of Business

Bellarmine University W. Fielding Rubel School of Business

Bellarmine University W. Fielding Rubel School of Business

Įvadas

  • 100% „Rubel“ verslo mokyklos absolventų dirba arba tęsia mokslus
  • Mūsų absolventai dirba ir studijuoja 30 JAV valstijų + 3 tarptautinėse vietose

2018 m. Rezultatų klasė, praėjus šešiems mėnesiams nuo pradžios. Duomenis renka ir analizuoja Karjeros plėtros centras.

Misija

W. Fielding Rubel verslo mokyklos misija yra teikti kokybišką, į studentą orientuotą, katalikiškų laisvųjų menų tradicijų mokymą, praturtintą įvairiomis intelektualinėmis perspektyvomis, tarnauti visuomenei tikslu, įžvalga ir atjauta, atitinkančia Bellarmine universiteto misiją.

Svarbiausios mokyklos vietos

„Viena geriausių šalies verslo mokyklų“ - „The Princeton Review“

„Bellarmine“ mūsų verslo studentams siūlo unikalią edukacinę patirtį: plataus masto laisvųjų menų išsilavinimą, papildytą aukščiausio lygio verslo pasirengimu. Į šį skirtumą darbdaviai žiūri gana palankiai, sakydami, kad jiems patinka mūsų absolventai dėl savo rašymo ir kritinio mąstymo įgūdžių.

Verslo mokykla taip pat pasižymi tuo, kad į mokymo programą greitai įtraukiamos naujovės ir verslo tendencijos. Pavyzdžiui, šiandien daugelis darbdavių skatina savo darbuotojus įgyti MBA laipsnius; todėl „Bellarmine“ pristatė kelias programas, per kurias pirmakursiai įgyja MBA laipsnį tik per penkerius (arba penkerius su puse) metų.

Kitas svarbus verslo mokymo Bellarmine aspektas yra stažuotės ir (arba) tarptautinės patirties reikalavimas. Mes reikalaujame, kad studentai turėtų / įgytų verslo patirties - tai galima pasiekti taikant taikomus kursų projektus, stažuotes ir (arba) kurso reikalavimus, taip pat galimus savanorių verslo projektus. Tai garantuoja, kad būdami studentai įgysite praktinės patirties, o tai padarys jus žymiai „perkamesnį“ baigus studijas.

Bellarmine'o universiteto W. Fielding Rubel verslo mokykla yra akredituota AACSB International (Association for Advance Collegiate Schools of Business), kuri priskiria ją prie elito šalies verslo mokyklų. Bellarmine yra ne tik pirmasis ir vienintelis privatus universitetas Kentukyje, įgijęs AACSB akreditaciją, bet mažiau nei 5 procentai verslo mokyklų visame pasaulyje pasiekė šį skirtumą.

Papildomi pagyrimai

• Finansų magistro laipsniai užėmė geriausių mažųjų kolegijų sąrašą „Rubel“ verslo mokyklą Nr. 9 šalies apskaitos ir finansų srityje.

• Vienas geriausių ir gražiausių „B-School“ miestelių, sukurtas MBAPrograms.org

• Pripažintas CFA instituto filialu

Vietos

  • Louisville

    Newburg Road,2001, 40205, Louisville

    Klausimai