Keystone logo
Berea College

Berea College

Berea College

Įvadas

Berea College siūlo aukštos kokybės išsilavinimą akademiškai perspektyviems studentams, turintiems ribotus ekonominius išteklius. Kiekvienam studentui skiriama studijų pažadų stipendija, kad nė vienas „Berea“ studentas niekada nemokėtų studijų. „Berea“ yra pirmoji tarprasinė ir koedukacinė kolegija pietuose ir nuolat priskiriama prie pirmaujančių tautos laisvųjų menų kolegijų.

„Berea“ edukacinė patirtis suteikia studentams žinių ir įgūdžių sėkmingai naršyti pasaulyje. Kolegija suteikia sudėtingą, tačiau palankią mokymosi aplinką. Nesvarbu, ar klasėje, ar dalyvaujant pašaukime, ar stažuojantis, ar studijuojant užsienyje, ar susiejant darbą su akademiniais tikslais, edukacinė patirtis tikrai nėra panaši į jokią kitą. Studentai turi patirtinio mokymosi galimybių klasėje ir už jos ribų.

„Berea“ patirtis ugdo intelektualinį, fizinį, estetinį, emocinį ir dvasinį potencialą bei galią prisiimti prasmingus įsipareigojimus ir paversti juos veiksmais.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Berea

    Chestnut Street,101, 40403, Berea

    Klausimai