Keystone logo
Berghs School of Communication Berghs bakalauro programa
Berghs School of Communication

Berghs bakalauro programa

Stockholm, Švedija

1 Semesters

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

SEK 46 250 / per semester *

Stovykloje

* 1 semestras Berghs School of Communication (Stokholmas)

Įvadas

Berghs Bachelor yra tarptautinė studijų programa, skirta jauniems studentams, norintiems siekti tarptautinės komunikacijos karjeros. Pradedate bakalauro studijas Berghs School of Communication Stokholme, pradėdami dieninį semestrą anglų kalba. Tada persikeliate į užsienį ir baigiate bakalauro studijas JAV, JK ar Australijoje. Galite pasirinkti jums tinkamiausią programą vienoje iš mūsų partnerių mokyklų San Franciske, Londone, Edinburge, Sidnėjuje ar Perte.

Semestras Berghse

Berghs semestras suteikia pagrindą būsimoms tarptautinėms studijoms, praktines profesines priemones ir platų požiūrį į strateginį ir kūrybinį procesą. Semestrą sudaro penki kursai, visi anglų kalba, naudojant unikalią Berghso veiksmais pagrįstą pedagogiką.

Dailės akademija, San Franciskas, Kalifornija

Meno akademija yra San Francisko centre. Čia galite studijuoti dailės laipsnį ir pasinerti į unikalų meno ir technologijų derinį.

Billy Blue dizaino koledžas, Sidnėjus, Australija

Billy Blue 1987 metais įkūrė dizaino ir komunikacijos agentūra Billy Blue Creative. Šiandien mokykla yra viena geriausių Australijos dizaino koledžų, pačiame Sidnėjaus centre.

Napier universitetas, Edinburgas, Škotija

Edinburgo Napier universitetas yra jaunas ir progresyvus universitetas, įsikūręs linksmame studentų mieste. Čia galite studijuoti žiniasklaidos ir komunikacijos arba rinkodaros ir skaitmeninės žiniasklaidos laipsnius.

Edith Cowan universitetas, Pertas, Vakarų Australija

Edith Cowan universitete (ECU) Perte aukštas gyvenimo lygis atitinka lanksčius laipsnius. Čia galite derinti Komunikacijos studijas su rinkodaros skyriais.

Ravensbourne universitetas, Londonas, JK

Ravensbourne yra į pramonę orientuotas universitetas, įsikūręs Rytų Londone. Čia mokysitės iš unikalios studijos kultūros ir mokykitės praktinių skaitmeninių laikmenų ir dizaino laipsnių.

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai