Keystone logo
Berlin International University of Applied Sciences

Berlin International University of Applied Sciences

Berlin International University of Applied Sciences

Įvadas

Universitetas pačiame Berlyno centre - tarptautinis ir globaliai susijęs

Tarptautinis Berlyno taikomųjų mokslų universitetas yra valstybės pripažintas ir ne pelno siekiantis Vokietijos taikomųjų mokslų universitetas, įsikūręs Berlyno centre. Esame pasiryžę pasiūlyti iššūkį, novatorišką ir į praktiką orientuotą išsilavinimą, kuris lavina mūsų studentų akademinį, kultūrinį ir kalbinį potencialą ir paruošia juos tarptautinei karjerai globalizuotame pasaulyje.

Mūsų universitetas, turėdamas įvairiapusį studentų būrį ir akademinį personalą iš daugiau nei 48 šalių ir 5 žemynus, įkūnija tarptautiškumą ir siūlo atvirą, tarpkultūrinę ir įkvepiančią studijų atmosferą.

Tarptautinis Berlyno taikomųjų mokslų universitetas taip pat yra augančio tarptautinio universitetų tinklo, apimančio universitetus, universiteto miestus ir akademinius centrus Honkonge, Stambule, Vašingtone, Romoje, Silicio slėnyje, Toronte ir Batumyje, dalis, tokiu būdu atveriant plačias galimybes studijuoti ir stažuotis. Mūsų studentai taip pat gali dalyvauti įvairiose „Erasmus“ programose.

Anglų kalbos bakalauro programos - Dizainas ir verslo administravimas

Mokymo kalba visose studijų programose yra anglų. Studentams, kuriems dar reikia patvirtinti savo anglų kalbą, siūlome parengiamąją anglų kalbos programą. Be to, siekiant dar labiau išplėsti tarptautinės karjeros galimybes, kalbų kursai siūlomi kaip pasirenkami kursai.

Visų mūsų programų kokybę teigiamai įvertino ir akreditavo valstybės pripažinta agentūra ACQUIN.

Kodėl verta studijuoti tarptautiniame Berlyno universitete?

 • Visos programos anglų kalba
 • Praktinis įgyvendinimas
 • Mokymasis mažose grupėse
 • Dalis globalios bendruomenės

Mūsų vizija

Berlyno tarptautinio taikomųjų mokslų universiteto vizija yra suteikti studentams į studentą orientuotą tarptautinę ir tarpkultūrinę švietimo aplinką, kad būtų galima skatinti ir plėtoti jų intelekto augimą, išmintį ir kūrybiškumą. Akademinis ir administracinis personalas yra pasiryžęs vadovauti studentams ir paruošti juos produktyviam karjerai bei atsakingam pilietiškumui globalioje visuomenėje. BI siekia būti viena iš pirmaujančių privačių universitetų Vokietijoje tarpkultūrinio ir tarpdisciplininio mokymo bei taikomųjų tyrimų srityje. Mūsų akademiniai tikslai yra įsipareigojimas ieškoti žinių pagrįstų sprendimų ir spręsti visuomenės problemas, taip pat indėlis į inovacijas ir visuomenės plėtrą. Be to, per tarptautinį akademinį bendradarbiavimą ir bendrus projektus BI skatina tarpkultūrinį ir tarpvalstybinį supratimą. Šiuo atžvilgiu ji gauna naudos iš savo artimų ryšių su BAU pasauliniu švietimo tinklu, kurį sudaro penki universitetai. Visi šio tinklo universitetai turi bendrąsias vertybes: vientisumą, pagarbą, kompetenciją, inovacijas ir socialinę atsakomybę. Kaip nepriklausoma šio tinklo institucija, tarptautinis Berlyno taikomųjų mokslų universitetas turi savo individualią misiją ir akademinį profilį, kurį priėmė Akademinis senatas.

Būti pasaulinės bendruomenės dalimi

Berlyno tarptautiniame taikomųjų mokslų universitete studijuoja 48 tautų studentai. „Berlin International“ yra pasaulinio tinklo dalis, leidžianti studentams keliauti ir tęsti studijas skirtingose vietose. Be to, universitetas naudojasi daugybe bendradarbiavimo su universitetais visame pasaulyje. Studijos Tarptautiniame Berlyno universitete suteikia studentams unikalias galimybes studijuoti užsienyje ir internacionalizuotą studijų patirtį, kuri paruošia juos karjerai globalizuotoje darbo aplinkoje.

Statistika

Berlyno tarptautiniai faktai

 • Berlyno tarptautiniame universitete studijuoja ir dėsto 70 skirtingų tautybių
 • 66% mūsų studentų yra tarptautiniai ir iš keturių žemynų
 • 84% mūsų dėstytojų yra studijavę arba dirbę tarptautiniuose universitetuose
 • 100% asmeninis kontaktas su profesoriais ir dėstytojais

  Vietos

  • Berlin

   Salzufer,6, 10587, Berlin

  Klausimai