Keystone logo
Berlin International  University of Applied Sciences BA architektūra
Berlin International University of Applied Sciences

BA architektūra

Berlin, Vokietija

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 4 640 / per semester *

Stovykloje

* ES pasų turėtojai gali pasirinkti mokėjimą kas mėnesį mokamomis dalimis.

Įvadas

Mūsų Architektūros programa siekia suteikti studentams įgūdžių ir specializuotų žinių, reikalingų kūrybiškiems ir atsakingiems sprendimams architektūros srityje taikyti. Programa padeda studentams suprasti savo, kaip architektų, vaidmenį ir atsakomybę bet kokiame fiziniame ir kultūriniame kontekste, nesvarbu, ar jis būtų vietinis, ar tarptautinis. Baigę programą, absolventai galės pritaikyti savo supratimą apie erdves kaip visumą ir panaudoti savo žinias apie santykius tarp pastatytos aplinkos, technologijų ir geografinių, socialinių, sociokultūrinių ir politinių kontekstų, spręsdami sudėtingus architektūrinius iššūkius. Dėl didelio dėstytojų ir studentų santykio, kuris leidžia gauti daug individualių konsultacijų, taip pat kruopščiai parengtą mokymo programą, šios programos tikslas yra suteikti studentams galimybę baigti studijas, turėdami ištobulintą perspektyvą ir išsamų ateities profesinio tobulėjimo planą.

Programos faktai

  • Trukmė: 4 metai / 8 semestrai
  • Taškai: 240 ECTS
  • Kalba: anglų
  • Laipsnis: menų bakalauras (BA)
  • Vieta: Berlynas-Šarlotenburgas
  • Pradžia: spalio mėn

Progresyvi mokymo koncepcija profesiniam mokymui

„Berlin International“ skatinama mokymosi aplinka yra orientuota į studentą, praktiška ir joje daug dėmesio skiriama taikomajam praktikų požiūriui. Mūsų mokymo koncepcija orientuota į projektinį mokymąsi ir naudoja daugybę naujoviškų mokymo metodų. Studentai dirba individualiai ir grupėse, siekdami skatinti profesinį ir asmeninį augimą bei komandinių įgūdžių ugdymą. Visos Berlyno tarptautinės bakalauro ir magistro programos yra dėstomos anglų kalba. Kartu su įvairiapusiška studentų ir dėstytojų institucija bei pasauliniu tinklu tai leidžia mums pasiūlyti tikrai tarptautinę akademinę patirtį.

Solidūs mokymai su akredituota BA Architektūros programa

„Berlin International“ BA Architektūra buvo akredituota ir įvertinta kaip kokybės programa su skaidriomis struktūromis, reglamentais ir kvalifikacijos tikslais. Taigi mūsų programa įrodė, kad ji atitinka aukščiausius kokybės standartus, nustatytus Europos aukštojo mokslo įstatyme. Jis yra akredituotas Vokietijos akreditavimo tarybos.

Programa atitinka akademinius reikalavimus, keliamus norint stoti į Berlyno architektų rūmus. Ko dar reikia, sužinokite čia.

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Studentų atsiliepimai

Apie Mokyklą

Klausimai