Keystone logo
Berlin International  University of Applied Sciences BA verslo administravimas | Tarptautinis valdymas ir rinkodara
Berlin International University of Applied Sciences

BA verslo administravimas | Tarptautinis valdymas ir rinkodara

Berlin, Vokietija

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 660 / per month *

Stovykloje

* kas mėnesį

Įvadas

Pradinė įmonė ar daugianacionalinė korporacija? - Viskas yra įmanoma turint tarptautinio vadybos laipsnį

Verslininkės ir vyrai gali būti rasti bet kurioje pasaulio vietoje, bet kokio tipo organizacijose. Baigę verslo administravimo ir tarptautinės vadybos ir rinkodaros bakalauro laipsnius, galėsite valdyti vietinius tarptautinius žmones, organizuoti nuo mažų iki didžiulių projektų ir būti pradedančiųjų bei tarptautinių korporacijų dalimi.

Remiantis realaus pasaulio poreikiais, BA programa „Verslo administravimas, tarptautinis valdymas ir rinkodara“ Berlyno tarptautinėje Berlyne paruoš jus prisijungti prie vis sudėtingesnių pasaulinių darbo rinkų.

Moderni ir praktiška programa

Mūsų progresyvios mokymo koncepcijos „International International“ sujungia individualius ir grupinius projektus teoriniu ir empiriniu lygmenimis. Daug dėmesio skiriant profesiniams poreikiams, verslo administravimo programa suteikia įgūdžių ir žinių svarbiose verslo srityse, taip pat ir tarpkultūrinėse, o ne matematikos srityse. Draugiška, įtraukianti ir asmeniška aplinka leidžia mums tiesiogiai reaguoti į jūsų individualius poreikius ir reikalavimus.

Tarptautinė studijų programa, skirta paruošti studentus pasaulinei darbo rinkai

Verslo administravimo bakalauro programa yra visiškai dėstoma anglų kalba. Jei ieškote tarptautinės bakalauro programos, suteikiančios puikų pagrindą savo, kaip vykdomosios valdžios, profesinei ateičiai, naudojant šiuolaikinius mokymo metodus ir tvirtą praktinį požiūrį, kreipkitės į mūsų tarptautinę vadybos ir rinkodaros programą „Berlin International“.

Programos faktai

  • Trukmė: 3 metai / 6 semestrai
  • Taškai: 180 ECTS
  • Kalba: Anglų
  • Laipsnis: Menų Bakalauras (BA)
  • Vieta: Berlynas-Šarlotenburgas
  • Pradžia: spalio mėn

Akredituota bakalauro programa „International International“

Verslo administravimo bakalauro programa, orientuota į tarptautinį vadybą ir rinkodarą „International International“, buvo akredituota ir įvertinta kaip kokybės programa, turinti skaidrias struktūras, reglamentus ir kvalifikacijos kėlimo tikslus. Taigi mūsų verslo administravimo bakalauro programa įrodė, kad ji atitinka aukščiausius kokybės standartus, nustatytus Europos aukštojo mokslo įstatyme. Verslo administravimo programą akreditavo valstybės patvirtinta agentūra ACQUIN.

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai