Keystone logo
Berry College

Berry College

Berry College

Įvadas

Nacionaliniu mastu pripažinta už akademinę kompetenciją ir nepaprastą vertę „Berry“ yra nepriklausoma koedukacinė kolegija, kurioje dirba maždaug 2100 studentų. Jau daugiau nei šimtmetį Koledžas siūlo išsamų laisvųjų menų išsilavinimą, subalansuojantį intelektinį tyrinėjimą, praktinį mokymąsi ir charakterio ugdymą

Įkurta Martos Berry 1902 m. Kaip Berniukų pramonės mokykla, kurios užduotis buvo suteikti švietimo galimybes neturtingiems pietų kaimo vaikams, 1926 m. Berry tapo ketverių metų koedukacijos koledžu. Istoriškai jis nėra bendras, koledžas apima tokius krikščioniškus principus kaip įtraukimas ir tarnyba. , skatina tirti tikėjimą ir vertybes, yra sveikintinas ir pagarbus tiems, kurie yra iš visų religinių sluoksnių.

„Berry“ siūlo išskirtines mokslo, humanitarinių mokslų, menų ir socialinių mokslų bakalauro studijų programas (42 pagrindinės ir 38 nepilnamečių), taip pat verslo ir mokytojų rengimo bakalauro ir magistro studijas.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Mount Berry

    Mount Berry, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai