Keystone logo
BFSU Solbridge International School of Business

BFSU Solbridge International School of Business

BFSU Solbridge International School of Business

Įvadas

BFSU-SolBridge

BFSU-SolBridge tarptautinė verslo mokykla buvo sukurta vadovaujantis vizija sukurti tikrai pažangią ir labai integruotą verslo švietimo programą, jungiančią tarptautinio verslo mokymo modelį su išsamiu Kinijos ekonomikos supratimu. Universitetas, įsikūręs Pekino užsienio studijų universitete (BFSU), Kinijos sostinėje, yra puikus tokios dinamiškos programos nustatymas, daugiausia dėmesio skiriant kinų verslui ir jų besikeičiantiems santykiams su Vakarų ir kitomis tautomis. Jį valdo BFSU Tarptautinė verslo mokykla (IBS).

BFSU-SolBridge tarptautinė verslo mokykla siūlo studentams labiausiai tinkamą ir unikalų dalykų derinį, sprendžiant šiuolaikinių Kinijos verslo problemas, kinų kultūrą, Azijos vertybes ir pažangias Vakarų bei Amerikos verslo praktiką ir valdymą. Studentai skatinami vystytis atsakingais, etiniais verslo lyderiais, kurie sprendžia ginčytinus verslo klausimus, turinčius stiprią praktinę ir teorinę pagrindą bei kultūrinį jautrumą.

Visų klasių mokymai ir diskusijos šiuolaikinio verslo klausimais atliekami anglų kalba, atsižvelgiant į didžiules žinias ir patirtį mūsų tarptautinėje fakultete. Be to, vadovaujamasi interaktyviu ir taikomu mokymosi modeliu, siekiant suteikti studentams vertingos praktinės patirties verslo pasaulyje.

Kinų kalba yra mokymo programos dalis, padedanti geriau pasiruošti mokiniams suprasti vietinę kultūrą ir ekonomiką, pasinaudoti praktine patirtimi ir užimtumo galimybėmis vietos ir užsienyje.

Dean's Message

Atsižvelgiant į tarptautinę Pekino užsienio studijų universiteto viziją, kuri jau nuo pat įkūrimo praėjo beveik prieš 70 metų, mes išdidžiai sujungėme jėgas su stipriu Tarptautinės verslo mokyklos Soldberge universitete Woosong universitete, Korėjoje, įsteigti BFSU-SolBridge tarptautinę mokyklą verslo, unikali mokymo aukos studentams, norintiems atlikti pagrindinį vaidmenį neišvengiamai pasaulyje dominuojančią Kinijos ekonomiką.

BFSU-SolBridge yra ideali vieta tiek geografiniu, tiek istoriniu požiūriu, kad studentams būtų suteikta pagrindinė galimybė pasinerti į perspektyviausią pasaulio ekonomiką, tuo pačiu metu įgyti pasaulinio lygio verslo išsilavinimą iš tarptautinės verslo bendruomenės lyderių.

Pastaraisiais metais Kinija išaugo eksponentiškai, turėdama didžiules valiutos atsargas, įrašydama prekybos ir biudžeto perteklių bei tiesiogines užsienio investicijas, kurios daro pasaulio pavydą. Siekdama išlaikyti šį ryžtingą augimo tempą, Kinija ragina ryškiausius jaunus protus prisijungti prie savo sėkmės ir viršyti ribas, kad būtų galima kurti karjerą su begalinėmis tarptautinėmis galimybėmis.

BFSU-SolBridge studentai iš viso pasaulio susiburia dalytis savo individualią kultūrą, kalbą ir papročius angliškai kalbančioje aplinkoje ir išsiugdyti save kaip pasaulinius piliečius ir tarptautinius verslo lyderius.

Man didelė garbė turėti galimybę vadovauti BFSU-SolBridge tarptautinei verslo mokyklai šiais įdomiais laikais ir stengtis tęsti pastangas kurti novatorišką, pažangią ir labai integruotą verslo ugdymo aplinką atsakingiems ateities lyderiams.

Sveiki atvykę į BFSU-SolBridge!

PENG Long, Ph.D., profesorius

Pekino užsienio studijų universiteto prezidentas

kontaktas

BFSU SolBridge-Tarptautinė verslo mokykla

Pekino užsienio studijų universitetas

905 salė, Tarptautinis pastatas, Pekino užsienio studijų universitetas

19 North Xisanhuan Avenue, Haidian District, Beijing, 100089, Kinija

Telefonas: 86 (0) 10 8881 6563/8881 6763

El. Paštas: [email protected]

Vietos

  • Beijing

    Haidian District, Beijing, , Beijing

Klausimai