Keystone logo
BHDI Beverly Hills Design Institute

BHDI Beverly Hills Design Institute

BHDI Beverly Hills Design Institute

Įvadas

Beverli Hilso dizaino institutas nustatė misiją tarnauti darbdaviams ir jų bendruomenėms rengdamas įvairią ir kvalifikuotą studentų grupę tapti atsakingais specialistais, pasiryžusiais mokytis visą gyvenimą ir turinčiais tvirtą akademinį pagrindą ir specifines karjeros kompetencijas.

Beverli Hilso dizaino institutas siūlo novatoriškas, iššūkių keliančias ir lanksčias mados švietimo programas, praturtinančias bendruomenę per kūrinius, keliančius originalumo, estetikos, kokybės, intelekto ir rafinuotumo lygį.

Siekdamas šio tikslo, Beverli Hilso dizaino institutas seka, perteikia ir propaguoja aukštosios mados esmę, principus ir koncepciją, kurią išverčia grožio, harmonijos, elegancijos, tobulumo ir unikalumo tyrimai.

Rinka tampa vis įvairesnė, specifiškesnė, labiau pritaikyta individualiems poreikiams ir skatina mikrorinkas, skirtas individualiems klientams, kai auga poreikis gaminiams, kurie labiau tinka jų unikalioms asmenybėms.

Beverli Hilso dizaino institutas reaguoja į šį reikalavimą rengdamas išskirtinai talentingus asmenis tapti labai specializuotais ekspertais ir visą gyvenimą verslinančiais profesionalais, gebančiais kritiškai mąstyti, spręsti problemas, analizuoti rinką ir verslo nuovoką, kad galėtų tarnauti ne tik įmonėms, bet kokiu savo pramonės lygiu, bet taip pat sukurti savo prekės ženklą ir plėtoti nišos rinką, kuri puikiai atitiktų jų unikalų kūrybiškumą.

Beverli Hilso dizaino institutas puoselėja specialistus, naudodamasis praktinėmis, į studentą orientuotomis programomis ir novatoriškomis mokymo technikomis, daugiausia dėmesio skirdamas studentų mokymosi rezultatams, kurie ugdo pasitikėjimą, priklausymo jausmą ir tikslą.

Todėl Beverli Hilso dizaino institutas sudaro menininkų, dizainerių, kūrėjų ir lyderių šeimą, įgalinančią vienas kitą ir pasišventusį suteikti kokybei, vertybėms ir klestėjimui bendruomenėje.

Vietos

  • Beverly Hills

    Wilshire Boulevard,8484, 90211, Beverly Hills

    Klausimai