Keystone logo
bib International College

bib International College

bib International College

Įvadas

Companion ", Chanceneröffner, stiprumas kūrėjas

Pradedant į sėkmę: esantį bib International College suteikia hands-on mokymo ir studijų galimybes būsimos kompiuterių mokslo, verslo, žiniasklaidos dizaino ir žaidimo pramonėje. Su mūsų valstybės patvirtintas mokymo mes lydės jus jūsų būdas: iš švietimo centras, kuris techninis kolegijoje ar aukštosios mokyklos prie tarptautinės bakalauro laipsnį.

40 metų sėkmingai mokymai

Mūsų šaknys siekia 1972 - tuo metu kompiuteris pradininkas Heinz Nixdorf "buvo įkurta švietimo centras informacijos apdorojimo profesijų. Nuo šiandienos bib International College atsirado. Glaudžiai bendradarbiaujant su žinomų kompanijų ir universitetų padėjo formuoti šiuolaikinius kursai kombinezonai su antkrūtiniais nuo pat pradžių. Mūsų vietose Bergisch Gladbach, Bielefeld, Hanoveris Paderbornas mes toli atnešė daugiau nei 30.000 absolventų kelyje.

Mūsų patirtis, mūsų tinklas ir artumo rinkai, mes žinome, ką įgūdžiai yra paklausa tarp įmonių ir mūsų švietimo sutinku nuosekliai jį. Potencialūs darbdaviai vertiname tai. Mokymo pas mus puikią reputaciją - ir atveria duris į daug galimybių.

individuali parama

Jūsų mokymas tuo bib International College bus ne tik jus profesionaliai kelyje į sėkmę, tačiau įdomus. Už tai mes teikiame motyvuojantis, veiklos didinimo Lernumgebungund skirta individuali pagalba.

Mūsų mokytojai yra kaip kvalifikuotas kaip padarytas ir turėti savo sėkmę visada atsižvelgiant. Su naujoviškų mokymosi būdus ir metodus jie teikia išsamią techninių žinių. Be to, galite padėti mūsų studijos treneriai efektyviai ir sėkmingai mokytis ir lydės jus jūsų asmeniniam tobulėjimui.

Ne tik iš mūsų absolventų sėkmė kalba už mūsų mokymo kokybę. Kaip viena iš pirmųjų mokymo teikėjų Vokietijoje, turime 1998 sertifikatą pagal DIN EN ISO 9001 ff. Iš Vokietijos pramonės draugijos skatinimo ir sertifikavimo kokybės užtikrinimo sistemas profesinio švietimo (CERTQUA) buvo gauti. Sertifikavimo atnaujinama kas trejus metus; kasmet pateikti patikrinimui. Siekiant užtikrinti aukšto lygio mūsų mokymo tvarus, mūsų kokybės valdymo atitiktį centrinių švietimo standartus ir nuosekliai dėmesio studentų poreikius ir rinkos suteikia.

Turite klausimų: Čia galite rasti daugiau informacijos apie bib International College .

Vietos

 • Bergisch Gladbach

  Hauptstraße 2,, 51465, Bergisch Gladbach

 • Paderborn

  Fürstenallee 5,, 33102, Paderborn

 • Bielefeld

  Meisenstraße 92,, 33607, Bielefeld

 • Hanover

  Freundallee 15, 30173, Hanover

Klausimai