Keystone logo
Birmingham Institute of Fashion and Creative Arts BSC (Hons) skaitmeninės žiniasklaidos technologijos
Birmingham Institute of Fashion and Creative Arts

BSC (Hons) skaitmeninės žiniasklaidos technologijos

3 Years

Anglų kalba, Kinų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Digital Media menai

Mokymo tikslas

Digital Media technologijų plėtoti įgūdžius absolventai turi kompleksinių atsakomybės rūšis; suteikti studentams reikiamų žinių bazę, kad ji gali projektuoti, kurti daugialypės terpės turinį ir programas.

  • Žiniatinklis ir interneto programų
  • Animacija ir 3D modeliavimas
  • Video gamyba
  • Media technologijos

Per profesinio mokymosi, absolventai turės pakankamai žinių ir įgūdžių įvesti apimti daugialypės terpės kūrimas, interneto programų kūrimas, 3D modeliavimas inžinierius ar žiniasklaidos technologijas, įskaitant daugelyje pramonės šakų darbo. Kai kurie studentai taip pat gali pasirinkti tęsti savo studijas.

Mokymo pasiekimai

  • Suderinus technologijų pramonės, kūrybinių pramonės procesus ir verslo modelis mokymosi, multimedijos ir pakloti studentai dirbti kūrybinių industrijų pagrindas.
  • Siekiant sudaryti galimybes studentams taikyti technines žinias, programinės įrangos sistemų ir projektinius sukurti aukšto lygio multimedijos produktų.
  • Naudojant interaktyvių mokymo metodų įvairovė, siekiant pagerinti komfortą ir pasitenkinimą mokymosi patirtį.
  • Studentai gali būti transformuota, rinkos žinios ir įgūdžiai ir vykdyti jiems lanksčias ir veiksmingas darbo metodus, kaip pramonė sparčiai vystosi įsidarbinti.
  • Paguldykite tvirtą teorinį ir praktinį pagrindą studentams ateities karjeros planavimo ir mokymuisi visą gyvenimą. Susipažinkite atitinkamas profesines sertifikavimo reikalavimus.

Mokymo modelis

Žinios ir supratimas daugiausia formalių paskaitų, klasės diskusija, praktinių užsiėmimų ir gauti nepriklausomų mokymosi veiklą seriją. Kuris dėmesio savarankiško mokymosi, plėtoti mokinių savarankiško mokymosi ir mąstymo įgūdžius. Savarankiško mokymosi procesas taip pat apima studento tarpusavio vertinimą. Byla Mokymas ir teorinis mokymas scenarijai gali pasinaudoti besimokančiųjų gebėjimą analizuoti ir spręsti problemas. Praktiniai užsiėmimai ir laboratoriniai užsiėmimai, kiek įmanoma naudoti visoje profesionalus ir moko, kad visos pramonės vystymosi aplinka naudojimą, numatant galimybes taikyti teoriją su praktika studentams.

Vertinimo modelis

Vertinimo formos, veiklos taškai ir taškus įskaitomos į rezultatus. Žinias ir įgūdžius darbo vietų forma, egzaminas (atvirojo knyga / uždarytas knyga, pranešimas / nepranešimas), demos, operacinę darbą, internetinius forumus ir suprojektuoti vykdyti projektus.

Užimtumo kryptis

Profesionali gali būti patiekiami mokymo ir mokslinių tyrimų vienetų, įskaitant televiziją, skaitmeninis filmas gamybos įmonių, interaktyvių pramogų įmonių, reklamos agentūrų, televizijos kanalų ir pakavimo sektoriui kolonos, televizijos gamybos cechas, animacija kino ir televizijos gamybos įmonių ir įvairių kitų agentūrų ir kitų vienetų. Darbas apima: dizaineriai, Reklamos dizainas, elektroninis interaktyvus dizainas, televizijos, kino postprodukcijos, specialieji efektai sintezė, žaidimų dizainas, web dizainas ir interneto meno, grafinio dizaino ir kitų trenerių. Studijuojantys užsienyje dar aukštesnio lygio kvalifikaciją.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai