Keystone logo
Bilkent University

Bilkent University

Bilkent University

Įvadas

Bilkent University

Bilkent University yra pripažintas ir vertinamas visame pasaulyje kaip aukščiausia Turkijos aukštojo mokslo įstaiga. Bilkent University - pirmasis privati, nekomercinė universitetas Turkijoje - buvo įkurtas 1984 m. Spalio 20 d., Profesorius I. I. Doğramaci, MD, kurio pagrindinis tikslas - sukurti aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų kompetencijos centrą. Pavadinimas "Bilkent" iliustruoja šį tikslą, nes jis yra "bilim kenti" akronimas: turkų kalba - "mokymosi ir mokslo miestas". Universitetas įsikūręs šalies sostinėje Ankaroje, gyvybingame 5 milijonų metropolyje, kuris yra akademinės, socialinės ir kultūrinės veiklos centras.

Bilkent University buvo įkurtas 1984 m. Kaip pirmasis Turkijos privatus ne pelno aukštojo mokslo įstaiga. Visame universitete įsikūrusiame pasaulinio garso mokslininkams ir aukščiausio lygio studentams, Bilkent pritraukia daugybę geriausių Turkijos aukštųjų mokyklų absolventų. Universitete yra beveik 13 000 studentų, siekiančių laipsnį 34 bakalauro ir 58 studijų programų.

Bilkent University didžiuojasi savo tikrai tarptautine perspektyva. Bilkento mokymo kursas yra anglų kalba, o jo tarptautinė mokslininkų ir studentų bendruomenė yra esminė universiteto akademinio ir socialinio gyvenimo dalis. Tarptautinis fakultetas ir dėstytojai sudaro daugiau nei ketvirtadalį visų akademinių darbuotojų, atstovaujančių 34 skirtingoms šalims. Visose dienose dirbančių tarptautinių studentų ir studentų, besimokančių iš 67 šalių, skaičius nuolat auga.

Bilkent siūlo gyvybingą kultūrinę ir socialinę atmosferą. 500 hektaro apylinkės yra tik 12 km nuo Ankara centro ir lengvai pasiekiamos miesto parkų, prekybos rajonų, kultūrinių renginių, muziejų ir pramogų vietų. Be to, "Bilkent" vieta istoriškai turtingoje Anatolijos širdyje leidžia lengvai pasiekti kitus miestus, tradicinius kaimus, apsvaiginti kraštovaizdžius, istorines vietas ir kultūrines vietoves visoje šalyje.

Vienas iš veiksnių, užtikrinančių aukštą išsilavinimo lygį Bilkente, yra fakultetas, aktyviai dirbantis moksliniuose tyrimuose. Kaip mentoriai ir instruktoriai, jie sąveikauja su mokiniais šiuolaikinėse klasėse ir moderniausiose laboratorijose, susijusiose su plačia kompiuterine ir interneto infrastruktūra. "Bilkent" aktyviai investuoja į naujas švietimo ir mokslinių tyrimų technologijas. Bakalauro studentai gali dalyvauti projektų, vykdomų aukštųjų technologijų įmonėse, pradedant nuo nanotechnologijų centrų iki skaitmeninio turinio kūrimo ir redagavimo laboratorijų. Siekdama paremti studentų akademinę sėkmę, Bilkent teikia neribotą prieigą prie kompiuterių laboratorijų visą parą. Bilkent University biblioteka yra didžiausia šalies akademinė biblioteka. Be savo didžiosios knygų kolekcijos, biblioteka užtikrina vietinę ir nuotolinę prieigą prie žurnalų ir duomenų bazių, kad atitiktų studentų ir dėstytojų mokslinius poreikius. Bilkent University suteikia turtingą ir įvairią mokymosi ir intelektinio augimo aplinką.

Ateikite į Bilkentą ir atrask pasaulį!

Stipendijos ir finansavimas

Vietos

  • Ankara

    Bilkent University

    Klausimai