Keystone logo
Bilkent University Bakalauras Mechaninė
Bilkent University

Bakalauras Mechaninė

Ankara, Turkija

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 14 500 / per year

Stovykloje

Įvadas

Mechanikos inžinerijos katedra turi novatorišką mokymo programą, svarbų dėstytojai, ir puikias sąlygas. Programa suteikia tvirtą pagrindą inžinerijos mokslo ir stiprina mokinių analitinius gebėjimus; ji apima tyrimą termo-skysčių, mechanikos ir medžiagų, ir dinamika ir kontrole, kartu su kursų projektavimas ir gamyba, pabrėžiančius kūrybiškumą ir inovacijas. Mokymo programa yra skirta rengti inžinierius už pasaulio aplinką, suteikiant jiems galimybę priimti atsakingus sprendimus, o tarnauja visuomenės poreikiams. Moksliniai tyrimai yra sutelktas į pasienio srityse, pavyzdžiui, mikrosistemų inžinerijos ir pasinaudoti universiteto pažangiausius nanotechnologijų centro ir molekulinės biologijos tyrimų laboratorijoje.

Kodėl reiktų studijuoti ne Bilkent University


Bilkento universitetas buvo įkurta siekiant teikti aplinką mokymuisi ir intelektinio augimo, apimančio mokslai, technologijos, humanitarinių ir menų.


Bilkento siūlo stimuliuojančią mokymosi aplinką ir spalvinga socialinę atmosferą. Jo platus Campus suteikia patogų pagrindą studijų ir užklasinė dalyvavimo, o turinčio yra artimas klestinčią metropolis privalumų. Studentai gali važinėti į kampusie per nemokamomis pervežimo sistemą.


Bilkento universitetas užima 32. steigiamajame Times Higher Education 100 pagal 50 sąrašą geriausių pasaulio jaunų universitetų. Pasak ISI citavimo indeksai, Bilkento toliau pirmauja Turkija skaičius paskelbtus dokumentus per fakulteto narys ir užima aukštą tarptautiniu mastu.

Apie Mokyklą

Klausimai