Keystone logo
© BIMM University
BIMM University

BIMM University

BIMM University

Įvadas

BIMM universitete siūlome platų moderniosios muzikos, scenos menų, filmų kūrimo ir kūrybinių technologijų kursų spektrą daugiau nei 8 000 studentų 14-oje mokyklų Jungtinėje Karalystėje, Airijoje ir Vokietijoje. Jau seniai įsipareigojame teikti aukščiausios kokybės kūrybinių industrijų išsilavinimą, leidžiantį studentams maksimaliai išnaudoti savo karjeros galimybes.

Jau 40 metų savo studentams suteikiame žinių ir įgūdžių, reikalingų kūrybinių industrijų poreikiams tenkinti, o absolventai jaučiasi pasirengę dirbti pramonėje. Be akademinio gyvenimo, BIMM universitetas siūlo bendruomenę, paremtą bendra aistra, kūrybiškumu ir tikėjimo sistema. Mūsų įtraukianti kultūra yra visa ko pagrindas, ji mus jungia ir skatina judėti į priekį.

Apie BIMM universiteto

Kūrybinių industrijų universitetas

Jau 40 metų BIMM universitetas suteikia savo studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų kūrybinių industrijų poreikiams patenkinti.

BIMM studentas taps unikalios kūrybinės bendruomenės dalimi ir turės galimybę užmegzti neprilygstamus ryšius bei įgyti realios patirties pramonės srityje. Turėsite galimybę būti savimi ir studijuoti aplinkoje, kuri glaudžiai susijusi su pramonės šakomis, kuriose rasite savo vietą.

Mes kuriame savo mokymą taip, kad jis tikrai ir akivaizdžiai atitiktų šiandienos ir ateities kūrybinių industrijų poreikius. Siūlome muzikos, kino, medijų ir scenos menų kursus. Mūsų programos yra pripažintos dėl aukščiausios mokymo kokybės ir labai vertinamos šios srities darbdavių.

Iš naujo apibrėžti kūrybinių industrijų švietimą visų naudai

BIMM universitete mokosi daugiau nei 8 000 studentų iš 100 skirtingų šalių. Didžiuojamės savo įvairiapuse darbuotojų ir studentų bendruomene, kurios etosas - bendradarbiavimas ir ryšių užmezgimas.

BIMM įkvepia naujos kartos pramonės specialistus kurdama įtraukią ir kūrybišką mokymosi aplinką, kuri pašalina kliūtis ir sukuria galimybes lygiaverčiui dalyvauti kūrybinėse industrijose.

Vietos

 • Brighton

  Brunswick Street West, 38-42, BN3 1EL, Brighton

  • Dublin

   62 – 64 Francis St, The Liberties, Dublin 8, D08 X209, Dublin

   • Birmingham

    93-96 Floodgate St, Deritend, B5 5SR, Birmingham

    • Manchester

     Bank House, Faulkner St, Manchester, M1 4EH, Manchester

     • London

      Barclay House, Effie Rd, SW6 1EN, London

      • Bristol

       25 King Square, BS2 8JN, Bristol

       • Berlin

        Bouchéstraße, 12, 12435, Berlin

        • Essex

         Southend Road, Essex, SS17 8JT, Essex

         Klausimai