Keystone logo
Binghamton University, State University of New York Graikų ir lotynų (BA)
Binghamton University, State University of New York

Graikų ir lotynų (BA)

Binghamton, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Aug 2024

USD 7 070 *

Stovykloje

* Niujorko valstijos gyventojams | už valstybės ribų gyvenantiems ir tarptautiniams gyventojams - 26 160 USD

Įvadas

Klasikos, graikų ir lotynų kalbos studijų programa skirta išsamiai ir griežtai mokytis senovės graikų ir lotynų kalbų, pagrindinių senovės Viduržemio jūros regiono pasaulio kalbų ir literatūros. Mūsų specialybės rado jiems duris įvairiose srityse: dėstymo, stipendijų (įskaitant klasikos studijų, archeologijos ir kt. doktorantūros studijas) ir visų rūšių karjeros. Specializuojasi vienoje iš dviejų kalbų, senovės graikų arba lotynų, studentai, įstoję į šią specialybę, turi ne mažiau kaip keturis semestrus ta kalba ir ne mažiau kaip du semestrus studijuoti kita. Jų programa papildyta kursiniais darbais apie senovės civilizaciją, istoriją, kultūrą ir pan.

Studijuoti užsienyje senovės Viduržemio jūros regiono studijose

Binghamtono universiteto remiamos studijų užsienyje galimybės yra prieinamos senovės Viduržemio jūros studijų studentams Romoje, kur yra fakulteto vadovaujama programa, orientuota į Romos archeologiją ir meną. Studentai, norintys studijų užsienyje programa arba archeologijos lauko mokykla, turi pasitarti su katedros bakalauro direktoriumi, taip pat su kitais senovės Viduržemio jūros studijų fakultetais, ypač dėl išankstinio kreditų pripažinimo ir kreditų perkėlimo patvirtinimo.

Stažuotės, tyrimų galimybės ir kt

Stažuotės galimybės gali atspindėti jūsų didesnius interesus, pvz., teisės, medicinos, vyriausybės ar verslo, ir netgi gali apimti archeologijos lauko mokyklos patirtį.

Labai rekomenduojama studijuoti užsienyje.

Stipendijos ir finansavimas

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai