Keystone logo
Birmingham-Southern College

Birmingham-Southern College

Birmingham-Southern College

Įvadas

Jūs galite eiti bet kur aukštasis. Šiuo Birmingham-Southern College, Mes stengiamės dirbti per laisvųjų menų sistemą Jums pasiūlyti hands-on patirties jums reikia sėkmei-nesvarbu koks lauke galite pasirinkti. Mūsų unikalus sausis tyrinėjimas terminas suteikia jums keturias savaites lankstumo siekti savo svajones, ir mūsų geriausios akademinės programos suteiks jums įgūdžių, reikalingų sėkmei.

Tuo BPK jūs:

Naršyti pasaulį ir atrasti savo aistras. Paimkite klasės, kuri įkvepia jus, ar aplankyti šalį, tik mačiau žemėlapyje. Padaryti draugų, kurie suteiks jums naujų požiūrį į gyvenimą, plėsti savo akiratį į kampusie klubo arba išbandyti savo ribas apie dabartinę srityje. Jūs rasite savo kelią, visi kartu kurti įgūdžių šiandienos darbdaviai nori.

Patirtis mokytis nauju būdu. Spręsti problemas, jūs niekada įsivaizdavau, tada tai, ką jūs išmoksite ne tik klasėje. Nepriklausomai nuo jums pasirinkti stažuotės tyrimus su profesoriumi, vienas ant vieno globa, paslaugų projektą, arba savo išradimą-You'LL gauti įrankius, jūs turite sėkmingai darbo pasaulyje.

"Excel" iki baigimo ir už jos ribų. Mūsų studentai yra tarp pačių geriausių, o mūsų absolventai viršija visus lūkesčius. Nesvarbu, ar jie JAV senatorius, muziejaus direktorius, prizines autorius, NASA mokslininkas, teisininkas, verslininkas, gydytojas, ar daugiau, jie kredito BSC jų sėkmę. Ne tik kad, bet jie nori padėti jums pasiekti savo tikslus.

Vietos

  • Birmingham

    Birmingham-Southern College 900 Arkadelphia Road, AL 35254, Birmingham

    Klausimai