Keystone logo
Bishop Grosseteste University

Bishop Grosseteste University

Bishop Grosseteste University

Įvadas

Apie BGU

Bishop Grosseteste University (BGU) mes jau daugiau kaip 150 metų mokome studentus istoriniame Linkolno miesto centre, įsikūrusiame nuostabiai žaliame ir maloniame miestelyje, vos kelios minutės pėsčiomis nuo Linkolno katedros, pilies ir miesto. senasis Romos miestas. Mes įsikūrę vienvietėje miestelyje, todėl beveik viskas, ko jums reikia, yra netoliese, nesvarbu, ar tai būtų jūsų dėstytojai, draugai, jūsų paskaitos ar vietos, kuriose mėgstate atsipalaiduoti.

Mes pradėjome gyvenimą 1862 m. Kaip anglikonų mokytojų rengimo kolegija moterims. 1962 m. Minint mūsų šimtmetį, mūsų vardas buvo pakeistas įtraukiant dabartinį „Vyskupo Grosseteste“ titulą Roberto Grosseteste'o, tryliktojo amžiaus mokslininko, filosofo, pedagogo ir Linkolno vyskupo, garbei (taigi jis yra tas, kuriam turite padėkoti) už ilgą vardą!). 2012 m. Mes pasiekėme visišką universiteto statusą ir nuo to laiko nežiūrėjome atgal. Mes matėme, kad daug kas ateina ir išeina nuo 1862 m., Tačiau niekada nenustojome teikti pirmos klasės išsilavinimo ir pasirodyti aukšto lygio absolventams, kurie išeina į pasaulį ir keičia žmonių gyvenimą į gerąją pusę.

Pastaraisiais metais mes patyrėme sprogimo augimą daugelyje sričių, likdami mažu ir draugišku universitetu, plėsdami ir plėtodami savo kursų portfelį į įdomesnes naujas sritis nei bet kada anksčiau. Mes vis dar laikome save švietimo ekspertais - galų gale tai darome daugiau nei 150 metų -, bet mūsų mokymo kursai dabar yra greta kitų disciplinų. Šiuo metu mes mokome daugiau nei 2000 studentų įvairiais dalykais - per nuolat plečiamą bakalauro apimtį, tradicinius PGCE mokytojų rengimo maršrutus, darbo pagrindu sukurtus Fondo laipsnius, magistrantūros kursus ir net doktorantūros studijas (ir daug daugiau tarp jų). Mes didžiuojamės, kad esame palaikanti bendruomenė, visada siekianti pagerinti savo studentų gyvenimą.

Mes ypač didžiuojamės tuo, kad per pastaruosius 150 metų mūsų įsipareigojimas mokytis pirmos klasės išliko nuoseklus. Mūsų studentai yra vieni laimingiausių JK, o tai mums nepaprastai svarbu. Mes iš tikrųjų rūpinamės savo studentais ir siekiame juos palaikyti visą gyvenimą, nuo studijų pradžios iki baigimo. Gyvenimas po BGU yra nepaprastai svarbus ir mes siūlome daugybę skirtingų būdų, kaip ateityje palaikyti jūsų karjerą.

Mūsų gražus miestelis

Mes labai didžiuojamės savo miesteliu. Mes čia buvome labai ilgai, tobulėjame ir augame su aplinkiniu miestu. Mes nuolatos stengiamės patobulinti, kad BGU būtų puiki vieta mokytis, gyventi, dirbti ir atsipalaiduoti. Pastaraisiais metais mes remėmės ir pergalvojome daugelį savo miestelio elementų, siekdami užtikrinti, kad mūsų studentų laikas su mumis būtų kuo stimuliuojantis, įdomus, atpalaiduojantis ir naudingas.

Kai kurie mūsų pastatai datuojami 1840-aisiais ir yra naudojami ir šiandien. Mes papildome šiuos puikius Viktorijos laikų pastatus visiškai naujomis mokymo ir mokymosi erdvėmis, sukurdami viliojantį seno ir naujo, intymaus ir plataus gyvenimo derinį. Mūsų moderni biblioteka ir visiškai nauji moderniausi mokymo kabinetai užtikrins, kad mūsų studentai čia turėtų geriausias įmanomas galimybes.

Bet, be abejo, akademinė dalykų pusė yra tik viena studijų dalis. Mūsų studentai taip pat turi įsitikinti, kad jų universitetas gali patenkinti savo alkio, troškulio ir pramogų poreikius - laimei, mes tai padengėme! Turėdami vietų miesteliu pavalgyti, gerti, atsipalaiduoti, susitikti su draugais, bendrauti, žiūrėti naujausius filmus ir mankštintis, mes tikrai sugebame daug prisikrauti į savo miestelį, kad liktume užsiėmę!

Mūsų auksinis įvertinimas

Mūsų dėstymas buvo įvertintas aukščiausiu įmanomu įvertinimu per pirmąjį vyriausybės vadovaujamą Mokymo tobulumo pagrindų (TEF) vertinimą, kuris buvo suteiktas tik geriausiems 26% JK universitetų. Tai rodo, kad mūsų studentai gauna tokį patį aukštą išsilavinimą BGU kaip ir kituose pirmaujančiuose universitetuose, tokiuose kaip Kembridžas ir Oksfordas.

Mes visada siekėme suteikti puikų mokymą ir mokymąsi čia, BGU, ir dabar turime apdovanojimą tai įrodyti. Tai reiškia, kad atvykę studentai gali būti tikri, kad atvykę studijuoti į BGU suteiks jiems aukščiausio lygio išsilavinimą.

Teisėjų kolegija pripažino ir išryškino BGU stipriąsias puses visuose trijuose TEF elementuose - mokymo kokybę, mokymosi aplinką ir studentų rezultatus. Rašytiniame pranešime giriamas BGU „individualizuotas požiūris į aukštos kokybės palaikymą“ ir pakomentuojama nepaprasta BGU pagalba, užtikrinanti, kad „studentai iš visų sluoksnių pasiektų puikių rezultatų“.

Mes be galo didžiuojamės tuo, kad pripažinome mūsų mokymo kompetenciją, ir toliau teiksime pirmos klasės išsilavinimą visiems mūsų studentams.

128604_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Mūsų labai darbingi absolventai

Mūsų absolventų įsidarbinimo lygis yra nuolat aukštas. Per pastaruosius 10 metų aštuoniolikoje mes buvome populiariausi užimtumo srityje ir toliau studijavome praėjus metams po universiteto baigimo - nė vienas kitas šalies universitetas negali tuo pasigirti! Žinoma, mes manome, kad mūsų studentai yra fantastiški nuo pat atvykimo į universiteto miestelį, tačiau mes siekiame pasiūlyti kuo daugiau palaikymo per visą jų laiką čia, kad padėtume jiems kuo daugiau įsidarbinti.

Mūsų kursai yra sukurti taip, kad padėtų studentams pasiruošti gyvenimui baigus studijas. Tai gali būti įdarbinimas jų sričiai aktualiose vietose arba palaikymo universitetas metu teikiamas palaikymo laikas vienas su kitu. Mes taip pat stengiamės, kad mūsų klasės dydis būtų mažesnis, kad mokymosi patirtis būtų asmeniškesnė.

Mes taip pat siūlome studentams galimybę dalyvauti mūsų užimtumo apdovanojime, kuris yra skirtas padėti jiems baigti studijas, kad jie būtų visiškai pasirengę darbo aplinkai, kartu įgydami vertingos patirties. Jie uždirba taškų dalyvaudami papildomoje darbo, savanoriškos veiklos, ne visą darbo dieną ir atostogų darbe, dalyvaudami atitinkamuose užimtumo apdovanojimo seminaruose ir paskaitose bei dalyvaudami lagerio veikloje.

Mūsų laimingi studentai

Čia, BGU, mūsų studentai yra vieni laimingiausių JK ir jiems patinka čia mokytis - tai įrodo faktas, kad Nacionalinėje studentų apklausoje nuolat vertiname studentų pasitenkinimą. Mes manome, kad yra daugybė priežasčių, kodėl mūsų studentai yra tokie laimingi. Tai gali nutikti dėl puikių galimybių, kurias jie turi čia, universiteto miestelyje, paramos, kurią jie gauna dar net nepradėję čia studijuoti, arba dėl to, kad jie ir toliau gauna šią paramą iki pat universiteto baigimo ir dar vėliau!

Čia, universiteto miestelyje, turime platų įrenginių spektrą, pradedant nuo pačių kino teatrų, kavinių ir sporto salės, baigiant šiuolaikiškai pritaikytomis šiuolaikiškomis patalpomis, tokiomis kaip visiškai nauja archeologijos laboratorija ir verslo centras ( jau neminint mūsų teatro, Žmogaus spektaklio laboratorijos ir dar daug ko. Mūsų studentai mėgaujasi visomis galimybėmis naudotis šiomis galimybėmis per savo studijas kartu su mumis ir mes visada norime patobulinti savo miestelį ir tai, ką turime pasiūlyti.

Mes iš tikrųjų rūpinamės savo studentais, todėl siekiame juos palaikyti visą gyvenimą, nuo studijų pradžios iki baigimo. Gyvenimas po BGU yra nepaprastai svarbus ir mes siūlome daugybę skirtingų būdų, kaip ateityje palaikyti jūsų karjerą.

Mūsų ateitis

Esame drąsūs, plečiame savo akiratį ir siekiame, kad visų mūsų studentų gyvenimas būtų geresnis. Mūsų naujausioje universiteto strategijoje aprašoma, kaip ketiname pateikti kursų paketą, kuris būtų ne tik patrauklus studentams, bet ir visiškai paruoštų juos darbo pasauliui ar tolesnėms studijoms. Pastaraisiais metais mes sukūrėme naujus savo universiteto miestelio papildymus (pavyzdžiui, visiškai naujas moderniausias lanksčias mokymo erdves Constance Stewart salėje) ir sukūrėme naujų laipsnių kursų rinkinį (konsultavimas, sociologija, sveikata)

128617_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Mūsų vizija

Bishop Grosseteste University yra įsipareigojęs būti mokymosi lyderiu, įkvėpti kompetenciją ir praturtinti savo studentų ir personalo bei bendruomenių, kurioms jis tarnauja, gyvenimą.

Mūsų misija

Įkvėpta Anglijos universiteto bažnyčios fondo, mūsų misija yra:

  • „Excel“ mokymo, mokymosi ir tyrimų srityje
  • Leiskite visiems studentams pasiekti aukščiausią įmanomą lygį pasirinktoje studijų srityje
  • Suteikite galimybę studentams praturtinti gyvenimą
  • Pripažinkite siekius ir laimėjimus bei sudarykite galimybes tobulėti
  • Puoselėti etiką, kurioje vertinami asmenys ir švenčiama įvairovė
  • Plėtokite produktyvią partnerystę, kad galėtumėte išplėsti ir pagilinti savo išorinį indėlį regioniniu, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu

Vietos

  • Lincoln

    Longdales Road Lincoln Lincolnshire LN1 3DY, , Lincoln

Klausimai