Keystone logo
Beijing Jiaotong University - School of Software Engineering

Beijing Jiaotong University - School of Software Engineering

Beijing Jiaotong University - School of Software Engineering

Įvadas

Bendra informacija

Pekinas Jiaotong universitetas yra nacionalinė raktas universitetas tiesiogiai administracijos Švietimo ir mokslo ministerija ir dabar yra bendrai remia Švietimo ir mokslo ministerijos, Kinijos geležinkelio Corporation "ir Pekino savivaldybės. BJTU yra vienas iš pirmųjų universitetų pasirinktų į "Nacionalinio 211 Project" ir projekto "985 Stiprumas Disciplina inovacijų platforma", vieną iš pirmųjų institucijų, įgaliotų suteikia magistro ir daktaro laipsnius. BJTU, kaip pirmaujanti organizacija, buvo įsteigta Bendradarbiavimo inovacijų centras Rail Transit saugos, kuris yra vienas iš pirmųjų 14 bendrų Kinijos vyriausybės patvirtintomis įvesti "Nacionalinės 2011 Projects" centruose. BJTU buvo pasirinktas į viršų 100 iš "QS BRIC penkiose šalyse" 3 metus iš eilės, 6 disciplinų įvedėte viršutinį 400 QS World University.

Kaip vieną iš trijų kilmės iš Jiaotong universitete, BJTU istorija gali būti datuojamas 1896. BJTU išaugo iš Pekino geležinkelio vadybos instituto, pirmoji aukštosios Kinijos švietimo įstaigai, kurios buvo padarytos skatinant geležinkelių valdymo talentus ir inicijavo šiuolaikinės Kinijos švietimą geležinkelių valdymo ir telekomunikacijų. 1917, ji buvo reorganizuota į Pekino geležinkelio Management School ir Pekino pašto ir telekomunikacijų mokykla. 1921, ji susijungė su Šanchajaus pramonės koledže Tangšanas gamybiniu kolegijos suformuoti Jiaotong universitetas. Po Jiaotong universiteto reorganizacijos 1923 m Pekinas miesteliu buvo pervadintas Pekinas Jiaotong universitetas. 1950 metais, mokykla buvo pavadinta Šiaurės Jiaotong universitetas, o prezidentas buvo garsiojo tilto ekspertas Mao Yisheng. 1952, Šiaurės Jiaotong universitetas buvo atšauktas, todėl Pekinas ir Tango miesteliu tapo nepriklausoma, o mokykla buvo pervadinta Pekino geležinkelio institutas. 1970 metais, pavadinimas Šiaurės Jiaotong universitetas buvo atnaujintas. 2000 metais, ji susijungė su Pekino elektros elektrinės koledže ir administravimas buvo perduotas nuo geležinkelių ministerija Švietimo ir mokslo ministerija. 2003 metais, pavadinimas Pekinas Jiaotong universitetas buvo atnaujintas. Kai žinomų žmonių Kinijos istorijoje gavo išsilavinimą universitete, įskaitant Liu Han, įkūrėjas pirmąjį Kinijos radijo stoties, Ying Shangcai, išradėjas Kinijos pirmojo aukšto elektros garo variklį, Zheng Zhenduo, garsus rašytojas ir literatūros kritikas ir istorikas, Jin Shixuan, autorius pirmą Kinijos geležinkelio valdymo monografijos, Xu Jing, Pioneer geležinkelių transporto ekonomika Kinijoje, Yang Rumei, viena iš pirmųjų keturių didelių buhalterių Kinijoje. Kai kurių žinomų mokslininkų dirbo universitete, įskaitant Xiang Zhejun, vyriausiojo prokuroro Tokijo Trial ir Ma Yinchu, garsaus demografas ir ekonomistas.

Rugsėjo 10, 2016, BJTU nusprendė paprastą ir iškilmingą šventę pagal tema "Jiao Tong, kinų sapnas". Į šventės posėdyje sveikinimo Liu YANDONG laiškas buvo perskaitytas. Wang Anshunm meras Pekino ir Du Zhanyuan ministras ministerijos Švietimo pavaduotojas dalyvavo susitikime ir pristatyti kalbas. Be to, ministrai Susisiekimo ministerija Rusijos ir Mongolijos taip pat išsiuntė savo sveikinimo laiškus. Ir penki prezidentai penkių Jiaotong universitetų išleido bendrą Pekino deklaraciją Jiaotong universitetas, kuris pažymėjo naują skyrių dėl Jiaotong universiteto naują ateitį. Atstovai iš Kinijos geležinkelio asociacijos, Kinijos asociacijos mokslo ir technologijų, Kinijos visuomenėje aukštojo mokslo, Kinijos inžinerijos akademijos, Valstybinės paslapties biuras, Valstybinės geležinkelio biuro Pekino savivaldybės komiteto ir atitinkamų rajonų ir apskričių, mokyklų direktorių ir bendro pastato vienetai, daugiau nei 20 Kinijos mokslų akademija, 6 Kinijos ambasada pareigūnai, 31 užsienio universitetų, 6 Honkongo, Makao ir Taivano universitetų ir 22 žemyno universitetų, taip pat absolventai, dėstytojai ir studentai dalyvavo šventėje susitikimą. Tuo pačiu metu, BJTU taip pat konstatavo, daugiau nei 10 pagrindinių veiklos, kaip antai 2016 m Global University prezidentų aukščiausiojo lygio susitikimo, Kinijos transporto vyresnysis forumo ir šventės šaliai.

BJTU nusprendė prezidentą forumas Kinijos ir Rusijos Jiaotong universiteto 2015 m Premier Li Keqiang nusiuntė sveikinimo laišką. Iki šiol, BJTU sukūrė Kinijos Rusija Jiaotong institutas Sankt Peterburge, Kinijos Rusijos greitųjų traukinių mokslinių tyrimų centras, Kinijos Britanijos greitojo geležinkelio mokslinių tyrimų centras, tarptautinė jungtinės laboratorija greitųjų geležinkelių saugumo operaciją ir paslaugų bei tarptautinių mokslinių tyrimų platforma pasaulinės tiekimo grandinės ir logistikos. BJTU aktyviai vykdo eismo valdymą užsienio pramonės mokymo ir plečia tarptautinę reputaciją ir įtaką.

Disciplinos BJTU s reitingą ir trečiojo turo nacionalinio akademinio vertinimo. Sistemos mokslas buvo pirmasis, Transporto inžinerija informacija užėmė trečią ir ryšių inžinerija buvo 8. Iki šiol, sistema mokslas užėmė pirmąją šalyje trijų iš eilės turo vertinimo.

BJTU yra Pekinas, Kinijos sostinė su rytų ir vakarų miesteliai Haidian rajone. Ji apima bendras plotas beveik 1000 mu (1 MU maždaug lygus 667 kvadratinių metrų), o jo pastato plotas yra 910 tūkstančių kvadratinių metrų. Universitetas taip pat nustatė naują Weihai miesteliu ir įdėti jį į naudoti 2015 m. Kiekvienas miestelis turi garso mokymo ir mokslinių tyrimų infrastruktūrą, taip pat graži aplinka.

BJTU pasiekė skirtumą siūlanti studijų programų dėka asortimentą jos plėtrą daugiau nei šimtą metų. BJTU paskatino stiprus jausmas bendradarbiavimo ir naujovių. Universitetas tapo svarbi bazė pasirodyti talentus, ypač talentingų informacinių technologijų ir miestų geležinkelių tranzito, ekonominei ir socialinei plėtrai Kinijoje. Universitetas buvo glaudžiai susijusi su tautos industrializacijos, urbanizacijos, informationization nuo jos įsteigimo. BJTU prisideda prie visapusiško transporto sistema, ypač siekiant paspartinti geležinkelių transporto plėtrą, taip pat skatina integraciją Pekinas, Tianjin ir Hebei, kuris aktyviai prisideda prisideda prie nacionalinės transporto, logistikos, informacinių inžinerijos, naujos energijos inžinerijos ir socialinės ekonomikos Pekine , BJTU įsteigė vystymosi tikslo ir "trijų etapų" strategiją, kad būtų pirmos klasės universitetų šio amžiaus viduryje.

Po tris šimtmečius plėtrą, mokyklos sudarė informacijos, valdymo ir kitų disciplinų naudos eismo charakteristikas mokslo ir technologijų srityje. Universitetas turi pilną gyvenimo sistemą, pramonės, valdymo, ekonomikos, literatūros, teisės ir filosofijos. BJTU turi 14 mokyklų, įskaitant elektroninių ir informacinių inžinerijos mokykloje, mokyklos kompiuterių ir informacinių technologijų, ekonomikos mokykla ir valdymo, mokyklos civilinės inžinerijos, mokykloje mechaninių, elektroninių ir valdymo inžinerijos, mokyklos elektros, mokyklos mokslo, mokyklos programinės įrangos inžinerijos, mokykloje marksizmo, mokykloje architektūros ir dizaino, teisės mokykloje, mokykloje nacionalinio saugumo, aukštosios mokyklos ir mokyklos atstumo ir tęstinio mokymo. Pekinas Jiaotong universitetas Haibin miesteliu buvo įsteigtas kartu su įmonių Huanghua, Hebei provincijoje. BJTU turi dvi lygis-1 Nacionalinės Pagrindiniai disciplines-- Eismo ir transporto inžinerijos bei informacinių ir ryšių inžinerijos, du 2-jo lygio nacionalinius disciplines-- pramonės ekonomikos, tiltas ir tunelis inžinerija. Iki šiol, BJTU turi 8 nacionalines pagrindines disciplinas. Yra 15 po doc tyrimų stotys, 20-jo lygio 1 disciplinos siūlo doktorantūros studijų programų, 34 lygis-1 disciplinos, siūlančių magistrantūros studijų programų, 13 profesinio mokymo programas, pavyzdžiui, MBA, EMBA, diplomą mgr, M.Acc, M.Law ir tt

BJTU buvo laikoma, kad mokytojų kokybės, kaip prioritetu veikia universitetą pagerėjo ir ji energingai įgyvendinti stiprinti mokyklos talentus strategiją. Iki šiol, BJTU turi 2,907 dėstytojų ir darbuotojų, įskaitant 1,846 dieninio mokytojams. (Tarp visu etatu dėstytojų, 1199 yra pavaduotojai vyresnieji profesinės ir techninės pozicijos ir 1733 yra magistro laipsnį arba virš.) BJTU turi 2 akademikai CAS, 2 akademikai iš Kinijos inžinerijos akademijos, 5 nacionaliniai mokytojai, 6 nariai akademinės vertinimo grupė iš mokslo laipsnių komitetas valstybės Tarybos, 4 "973" vyriausiasis mokslininkai, 9 pasirinktas asmuo "tūkstančių talentų programą" 6 pasirinktos asmens "dešimt tūkstančių talentų programą" 8 žymūs profesoriai ir neakivaizdinių profesoriai "Jangdzės upių mokslininkas ", 11 nacionalinės kandidatai talentų projektas, 9 laimėtojai nacionalinės negrąžintos jaunimo fondą, 11 nugalėtojų negrąžintos jaunimo fondą, 69 asmuo už New Century Puikus talentų projekto, 158 ekspertų, kurie naudojasi specialų valdžios pašalpą programą.

BJTU visada buvo atsižvelgiant talentus auginti kaip pagrindinę užduotį švietimo ir ji auginama daug talentų į šalį per pastaruosius 100 metų. BJTU pasiekia puikią klasę nacionaliniu bakalauro mokymo vertinimo 1997 ir 2006 m. Dabar Universitetas turi 14,253 studentus, 7,966 pakopos studentams, 2,891 doktorantų, 6,918 profesionalių studijų studentams ir 7,810 suaugusiųjų studentams. Yra 820 ilgalaikiai tarptautiniai studentai iš viso.

BJTU laimėjo 1 nacionalinį apdovanojimą prizas, 3 nacionalinius apdovanojimus trečiąją vietą 12 nacionalines globotinių antrąjį prizą, 1 Pekino savivaldybės apdovanojimą didžiojo prizo, 27 Pekino savivaldybės apdovanojimų pirmąją vietą, 29 Pekino savivaldybės apdovanojimų antrąjį prizą pastaraisiais trijų metų mokymo pasiekimų apdovanojimas; patvirtintas 3 švietimas bandomuosius projektus ir 1 nacionalinės švietimo reformos bandomąjį mokyklą kurią valstybė pastaruosius 5 metus; turi 8 disciplinas nacionalinį planą dėl švietimo ir mokymo likusius inžinierių ir 7 nacionalinės profesinės bandomąjį lavinimo disciplinas, reformacija; apdovanotas 2 "12 penkerių metų" nacionalines eksperimentinius mokymo demonstravimo centrus, 2 nacionalinės centrus virtualus modeliavimas eksperimento mokymo, 3 nacionalinių popamokinės praktikos bazių, 7 nacionalinė inžinerijos praktinio mokymo centrų, 2 Pekino savivaldybės demonstratyvus inovacijų praktinio bazių; įsteigta nacionalinės mokymo demonstracinį centrą; patvirtintas 4 nacionalinius kokybės vaizdo atviras pamokas, 22 puikių išteklių dalijimasis kursiniai projektai, 42 "12th penkerių metų" General aukštojo mokslo bakalauro nacionalines planavimo mokymo medžiagą apie 34 rūšių. BJTU stiprina neįvykdytų novatoriškų talentų auginimas per eksperimentinio klasės mokslo (Si Yuan klasės), eksperimentinės klasės geriausios talentas drausmės fondas (Zhi Xing klasės), Užjūrio projekto vadovas klasė, geležinkelių transporto piloto klasės, įsteigimo Master (gydytojas) režimas talentas mokymo klasė, Žano Tianyou klasė Mao Yisheng klasė ir tarptautinės klasės. Kokybė ir mokymo lygis BJTU išaugo kiekvienais metais užimtumo lygis yra stabilus aukštame lygyje, bakalauro ir magistro užimtumo lygis yra didesnis nei 98%, o daugiau nei 50% bakalauro studentams pasirinkti tolesnį išsilavinimą. Studentų meno trupė atliko išskirtinius pasiekimus nacionaliniu ir Pekino savivaldybės konkursų, laimėjo pirmąją premiją 1, 2, 3 ir 4 universitetas meno veiklos instrumentinės grupės ir davė pasirodymus užjūrio regionus, Honkongas ir Makao. Repeticija versija "Long kovo komplektą" Iki BJTU studentų atlikto sukelia stiprius atgarsį visuomenėje, originalus dramos "Mao Yisheng" buvo pasirinktas kaip "Respublikos stuburą - mokslo ir inžinerijos magistro elito propagandos". Aukšto lygio sporto komanda laimėjo 112 (kartų) pirmąsias premijas nacionaliniu lygiu ir pirmiau nacionaliniu lygmeniu visose varžybose rūšių, įskaitant 76 čempionate pasaulyje universitetų badmintono konkursų ir kitų didelių renginių vidaus ir užsienyje.

BJTU trunka stiprinti mokslinių ir technologinių inovacijų, kaip strateginio dėmesio išsivystymo, nuolat tobulina socialinių paslaugų pajėgumus. BJTU turi mokymo, mokslinių tyrimų prietaisai ir įranga turtą 1.07 trilijono RMB juanių; 84.91 tūkstančių biblioteka popieriaus knygos, elektroninės knygos, tinklo ištekliai, turintys transporto charakteristikos duomenų bazę. BJTU yra 47 provincijų ir ministrų lygiu mokslinių tyrimų platformas, įskaitant 1 nacionalinė pagrindinių laboratorijoje, 1 nacionalinės inžinerijos mokslinių tyrimų centras, 6 nacionalinių inžinerijos laboratorijos, 1 nacionalinės energetikos mokslinių tyrimų centras, 4 nacionalinių akredituotose laboratorijose, 1 nacionalinis universitetas mokslo ir technologijų parko, 9 pagrindinės laboratorijos švietimo ir mokslo ministerija / inžinerijos mokslinių tyrimų centras, 1 Pekinas laboratorija, 10 pagrindinių laboratorijos Pekinas inžinerijos technologijų tyrimų centro ir kitų 13 provincijų ir ministrų lygio mokslinių tyrimų platformas. Pastaraisiais 5 metais, universiteto prižiūri beveik 11.000 mokslinių tyrimų projektus, tokius kaip Nacionalinio 973 planas, Nacionalinis 863 planas, Nacionalinis mokslo fondas, Nacionalinis socialinės mokslo fondo ir kitų įsteigtų švietimo ministerijos, ministerijos geležinkeliai ir pan projektus. Mokslinių tyrimų fondo pasiekė 3,67 mlrd RMB. BTJU paskelbė 3,097 dokumentus į SCIE citatų ir 5,214 dokumentus į EI citatų. Nebuvo 2,107 patentinių paraiškų ir 1,360 patvirtinimai. BJTU surengė 8 Kinijos vyresnysis Jiaotong forumą ir 42 BJTU paskaitas, vyko ir įsipareigojo 40 aukšto lygio tarptautinėse konferencijose. BJTU laimėjo 12 nacionalinių apdovanojimų, 136 provincijų mokslo ir technologijų apdovanojimų, 1 nacionalinis gamtos mokslų apdovanojimą antrą premiją, 1 nacionalinis mokslo ir technologijos pažangos apdovanojimą antrąją vietą ir 1 nacionalinės technologijų išradimas apdovanojimą antrąją vietą, taip pat išskirtinį apdovanojimą mokslinių tyrimų per 8 ėmėsi projektų (humanitariniai ir socialiniai mokslai).

BJTU nustatė bendradarbiavimo santykius su daugiau nei 205 universitetų ir žinomų įvairių šalių įmonių iš daugiau nei 38 šalių, įskaitant JAV, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje ir Prancūzijoje, siekiant ugdyti pirmos klasės talentą su pasaulio viziją. Universitetas sukūrė Confucius institutų su KU Leuven Belgija, Texas Pietų universiteto JAV ir universiteto Campinas Brazilijoje. BJTU surengė arba prisiimtų tarptautinių mokslinių konferencijų tarptautinių bevielių komunikacijų, signalų apdorojimo, geležinkelio inžinerijos, mažo anglies dioksido kiekio logistikos ir kitose srityse. Tarptautinis kultūros festivalis vyksta kas dveji metai skatinti Kinijos ir užsienio akademinę kultūrą keistis. Iš "Kinų Naujieji energetikos instituto" deklaracija buvo pasirinktas į "internacionalizacija" parodomosios universitetų planą skatinimas ". ir užsienio lėšos išaugo iš metų į metus. BJTU turi 17 ilgalaikių užsienio ekspertus, įskaitant 3 nacionalinės "tūkstantis užsienio ekspertų planas"; 5 Sino užsienio bendradarbiavimo švietimo projektus, siekiant atlikti bakalauro ir magistro laipsnių ugdymą ir didinti tarptautiškumą, kad mokyklą. Visapusiškai išnaudoti iš Alumni Association, pamatų ir direktorių valdybos, BJTU įsteigė 37 vietos Alumni asociacijoms, sugeria 78 lentos Direktorių, ir nustatė strateginį bendradarbiavimo santykius su transporto, logistikos, informacijos, energijos ir kitų įmonių pramonės, taip pat vietos valdžios, kurios realizuotos ilgalaikę ir didelę bendradarbiavimą personalo mokymo ir mokslinių tyrimų.

"Pagalvokite apie šaltinį, o geriamojo vandens, myliu šalį ir pagerbti alma mater." Šiandien, su 120 metų šlovingą istoriją, Pekinas Jiaotong universitetas vykdo savo misiją, po "Mokykis ir praktika" moto ir dvasia kuklumas, atsargiai ir inovacijos, prisimenant paklausą ir lūkesčius buvusių nacionalinių lyderių ir žengti link pastato pasaulyje žinomas universitetą su aukšto lygio skirtumo tikslo.

Vietos

  • Beijing

    Beijing Jiaotong University No.3 Shangyuancun Haidian District, 100044, Beijing

    Klausimai