Keystone logo
Black Hills State University Bakalauro lauko švietimo
Black Hills State University

Bakalauro lauko švietimo

Request duration

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

bakalauro laipsnį lauko švietimo

Ar Jus domina karjera, kur galite padėti kitiems ir lauke? Lauko ugdymo programa bent BHSU bus išmokyti jus mokslo pozicijų parkų, centrų, zoologijos soduose, akvariumuose, ekologinio turizmo programas, stovyklas, dykumoje programas, ir daug daugiau. Lauko Švietimas pagrindinis sujungia mokytis gamtos mokslų, švietimo metodus ir lauko nuotykius. Ši programa apima aukštos kvalifikacijos dėstytojai iš daugelio dalykų, įskaitant: aiškinimo, aplinkosauginio švietimo, patirtinio ugdymo, fizinio lavinimo, biologijos, botanikos, geologijos ir masinių komunikacijų. Jie dirbs su jumis, kad atitiktų jūsų tikslus, įskaitant nacionalinio įrenginių sertifikavimo ir įdarbinimo į viršų studijų programas. BHSU unikaliai įsikūręs gražioje Black Hills Pietų Dakota. Po dienos klases ir mokytis, galite kalnų dviračių vaizdingas keliai, lygumų slidinėjimo ant mylių Sutvarkyta takas, žygis gražių kalnų takai, skristi žuvys vaizdingas Spearfish Canyon, roko lipti mūsų pasaulyje garsaus adatas arba Velnio bokštas, žemyn kalno slidinėti Terry Peak ar Deer Mountain, ar žiūrėti gausiai laukinei gamtai.

Naršyti lauko švietimo nepilnametis

Ar Jus domina bet nenoriu didelių Lauko švietimo? Juodųjų kalnų valstybinis universitetas taip pat siūlo Lauko Švietimas nepilnametį. Tai nedidelis stiprina studentų įsidarbinimo ir mokymosi veiksmingumą susijusiose srityse biologijos, verslo, švietimo, psichologijos ir turizmo ir viešbučių vadybos. Studentas "pagrindinis atitinka turinio srityje žinias, o Lauko Švietimas nepilnametis suteikia studentams su moksliniais tyrimais pagrįsta švietimo geriausią praktiką neformalaus švietimo lauko parametrai. Įgyti praktinės, realaus pasaulio patirtį Lauko rengimo programos BHSU. Galite užsiregistruoti Lauko Švietimas stipraus ar silpno švietimo įstaigoje College, esančio Jonas 203. Tada kreipkitės Lauko Švietimas koordinatorius, Chris McCart, turi būti užsiregistravau D2L Lauko švietimo programos svetainę ir planuoti konsultuoti susitikimą.

Karjera

Lauko ugdymo programa padės Jums pasiruošti mokslo pozicijų netradicinių švietimo nustatymus. Bendrosios darbo vietų apima:

  • interpretavimo Park Rangers valstybės ir nacionaliniai parkai
  • gamtininkai pobūdžio centrų
  • pedagogai, skirtus zoologijos sodams ir akvariumams
  • informavimo ir švietimo programos koordinatoriai gamtos išteklių agentūros
  • Nuotykių programuotojai su jaunimo programose
  • vadovus su dykumoje programas

Mūsų absolventai dirba kaip gamtininkai ne gamtos centrų, kaip programos koordinatorių stovyklose, kaip jaunimo programa dykumoje vadovus, kaip lauko mažmeninė įmonių savininkams, nes medžiotojų ir žvejybos švietimo koordinatorių valstybės laukinės gamtos valdymo tarnyboms, miesto poilsio departamentų, kaip lauko švietimo koordinatoriai su mokyklomis, jaunimo programas su YMCA, ir dar daugiau.

Ar Jūs ieškote už pažangias sertifikavimui?

Čia ne BHSU, yra daug ir auginimo galimybės sertifikavimo iš nacionalinių organizacijų. Jūs galite uždirbti dykumoje Pirma atsakiklis sertifikatus per įsteigtos partnerystės su Nacionalinės Lauko Lyderystė mokykloje, arba uždirbti Certified INTERPRETIVE vadovas sertifikavimas pagal partnerystę su Nacionalinės asociacijos žodžiu.

Domina vyksta grad mokyklos?

Su lauko išsilavinimą, taip pat galite kreiptis į aukštosios mokyklos daugelyje susijusių sričių aplinkosauginio švietimo, aiškinimo, lauko švietimo, patirtinis švietimo, gamtinių išteklių valdymo, lyderystės studijos, ir dar daugiau. Jei esate svarsto šią galimybę, turėtų atitikti su konsultantu pasirinkti tinkamas pasirenkant ir užbaigti bakalauro mokslinių tyrimų projektą.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Rekreacijos vadybos bakalauras – Koncentracija parkuose ir rekreacija lauke
    • Fairfax, Jungtinės Amerikos Valstijos