Keystone logo
Blake Austin College

Blake Austin College

Blake Austin College

Įvadas

Čia prasideda laisvė, įgalinimas ir sėkmė

Blake Austin College misija yra suteikti kiekvienam studentui kokybišką švietimo patirtį saugioje, palaikančioje aplinkoje, kuri skatina savidiscipliną, motyvaciją ir kompetenciją. Mūsų praktinis požiūris remia studentą nuo mokymo įvedimo iki įdarbinimo proceso. Esame pasiryžę teikti švietimo programas, atitinkančias dabartinius užimtumo poreikius. Darbuotojai iššūkiai skiriami kiekvienam asmeniui ir yra imlūs jų poreikiams, gebėjimams ir gebėjimams mokytis. Dėl teisingos priežasties daryti tai, kas teisinga, padėti pasitikėjimo, pagarbos ir orumo draugams.

Sąžiningumas * Sutelkta komanda * Indėlis ir atjauta dėl žmogaus gerovės * Įgalinimas ir atskaitomybė * Rizikos prisiėmimas

Kai kalbėsite su mūsų priėmimo atstovais, pamatysite, kad Blake Austin College siūlo daugybę funkcijų, kurios daro mūsų mokyklą unikalia švietimo ir karjeros mokymo įstaigose. Blake Austin College jums siūlo geriausius įsipareigojimus. Visų darbuotojų vardu norime jums laisvės, įgalinimo ir sėkmės.

Blake Austin College mūsų šalyje akredituotos programos atspindi realų pasaulį, tikras žinias, praktinius įgūdžius ir pasirengimą licencijuoti visas programas. Blake Austin College baigsite darbą, pasirengę tobulėti savo karjeroje. Naudodamiesi mūsų pažymėjimų programomis, jūs gausite kokybišką išsilavinimą, kad galėtumėte pradėti dirbti pasirinktoje karjeros srityje baigę studijas ir gavę licenciją.

Vietos

 • Vacaville

  Orange Drive, 95687, Vacaville

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai