Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Blue Ridge Community College

Blue Ridge Community College

Blue Ridge Community College

Įvadas

Blue Ridge Community College yra protinga investicija į jūsų ateitį. Mes siūlome realų, perspektyvų ir prieinamą švietimą, kad parengtume studentus XXI amžiaus sėkmei darbo vietoje ar ketverių metų kolegijose ir universitetuose. Mūsų patogiai įsikūręs miesteliai Henderson ir Transilvanijos apskričių, internetinius kursus ir aukštųjų mokyklų stojimo variantų teikti Pathways toliau savo išsilavinimą, pradėti naują karjerą, arba praturtinti savo darbuotojų profesionalumas.

Blue Ridge Community College yra dvejų metų trukmės visapusiška aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi vakarų Šiaurės Karolinos kalnuose. Jis aptarnauja Hendersono ir Transilvanijos apskritis.

Siūlo daugiau nei 100 laipsnių, diplomus ir pažymėjimus 30 studijų sričių. Siūlo platų perkėlimo į universitetą kursų asortimentą. Turi artikuliacijos programas su ketverių metų kolegijomis ir universitetais. Teikia vieną didžiausių tęstinio mokymo programų valstybėje.

BRCC palaiko platų techninių programų asortimentą, skirtą studentams paruošti sėkmingą karjerą slaugos, automobilių technologijos, teisėsaugos, avarinių situacijų, inžinerijos, apdirbimo ir daugelio kitų srityse.

1969 m. Įsteigtas koledžas yra viena iš 58 Šiaurės Karolinos bendruomenės koledžo sistemos viešųjų įstaigų. Jis veikia vadovaujant prezidentui ir 15 narių globos tarybai. Kolegijos misija yra suteikti žmonėms žinių ir įgūdžių praturtinti mūsų bendruomenes ir sukurti konkurencingą darbo jėgą.

Vietos

  • Flat Rock

    West Campus Drive,180, 28731, Flat Rock

    Klausimai