Keystone logo
Bluefield College

Bluefield College

Bluefield College

Įvadas

Bluefield College yra į Kristų orientuota mokymosi bendruomenė, kurianti tarnų lyderius, kad jie galėtų pakeisti pasaulį.

Krikščionys Jėzų Kristų įvardija kaip pavyzdinį tarnų vadovą. Kristus pasidalijo, kad jis atėjo ne tam, kad jam tarnautų, o tam, kad tarnautų. Be gyvenimo Dvasios vaisiais - meile, džiaugsmu, ramybe, pakantumu, gerumu, gerumu, ištikimybe, švelnumu ir savitvarda, tarnas vadovas yra nuolankus ir leidžia kalbėti savo žodžiams ir darbams. sau. Galų gale tarnas lyderis nori gyventi reikšmingą gyvenimą ir pakeisti kitų gyvenimą.

Tarnautojo vadovavimas pirmiausia yra tarnas, pirmiausia leidžiantis natūraliam jausmui tarnauti kitiems, o paskui sąmoningai pasirinkus, norėdamas tapti lyderiu. Tai pasireiškia tuo, kad tarnas vadovas pasirūpina, kad būtų patenkinti aukščiausi kitų žmonių poreikiai.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Bluefield

    College Drive,3000, 24605, Bluefield

    Klausimai