Keystone logo
Boston Baptist College

Boston Baptist College

Boston Baptist College

Įvadas

Boston Baptist College mes manome, kad kolegija turėtų būti ne tik protinio, bet ir dvasinio augimo metas. Mes tikime, kad švietimas ir Biblijos dvasingumas gali ir turėtų žengti koja kojon.

Mes raginame savo mokinius mąstyti bibliškai, skatindami visus studentus siekti akademinės kompetencijos ir siekti dvasinės bei teologinės kompetencijos, pateikdami kiekvienam studentui tikslios Biblijos hermeneutikos metodus ir pritaikydami Šventąjį Raštą fiziniame pasaulyje.

Mes skatiname savo studentus atrasti visame pasaulyje, suteikdami studentams daug galimybių studijuoti užsienyje. Mūsų metinė pažintinių kelionių programa daugiau nei dešimtmetį gabena studentus visame pasaulyje. Garsi studijų užsienyje programa padėjo studentams mokytis už klasės ribų Izraelyje, Italijoje, Graikijoje, Turkijoje, Islandijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Izraelyje, Airijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Egipte!

Mes nuolat metame iššūkį savo mokiniams pasisemti įgūdžių, kuriuos jie išmoko klasėje, ir panaudoti tuos įgūdžius kuriant Dievo karalystę čia, žemėje.

Vietos

  • Boston

    Metropolitan Avenue,950, 02136, Boston

    Klausimai