Keystone logo
Botho University

Botho University

Botho University

Įvadas

Botho universitetas buvo įkurta 1997 metais ir labai sparčiai vystėsi per metus tapti pirmaujančia sričių aukštos kokybės aukštojo mokslo švietimo teikėjas. Botho universitetas buvo vienas iš pirmųjų vietos aukštojo mokslo institucijų Botsvana būti akredituotos Žmogiškųjų išteklių plėtros tarybos (HRDC). Visos programos yra patvirtintos Botsvana kvalifikacijų tarnyba (BQA) ir Tarybos reglamento dėl aukštojo mokslo (CHE) Lesote. Botho universitetas šiuo metu siūlo programas per keturis fakultetų būtent fakultetas Verslo ir apskaitos fakultetą Kompiuterija fakulteto inžinerijos ir taikomųjų mokslų ir Švietimo fakulteto ir nuotolinio mokymo būdu. Visi mūsų programos buvo sukurtas su įėjimo iš pramonės todėl mūsų absolventai yra pasirengę trenktųsi į žemę, veikia. Šiuo metu mes siūlome kvalifikaciją iš sertifikato lygiu siekiant magistro laipsnio lygio planus vietoje doktorantūros programos turi būti iškočiojama labai greitai. Su daugiau nei 6000 studentų ir beveik 500 darbuotojų ir auga, Botho universitetas yra dinamiška ir įdomi vieta.

Botho universitetas taip pat siūlo įvairiausias programas eksploatuojamų specialistų ir organizacijų. Pagal Švietimo ir nuotolinio mokymosi fakulteto, yra daugiau nei 200 trumpalaikės profesinio tobulėjimo programos, kurios gali būti pritaikyti, kad atitiktų kliento reikalavimus. Botho universitetas taip pat forayed į nuotolinio mokymosi programas, mūsų pirmoji partija nuotolinių studijų studentų, pradedant klases 2015 vasario. Mes šiuo metu įsikūręs keturių skirtingų universitetų, esančių Botsvana - Gaboronė, Francistown ir Maun - Ir Lesotas - Maseru.

Botho universiteto strateginis tikslas yra padidinti mokinių įvairovę, pritraukiant užsienio studentus. Be Botsvanoje ir Lesotas, mes jau turime studentų iš kitų šalių regione, pavyzdžiui, Pietų Afrika, Namibija, Zimbabvė, Zambija, Kongo Demokratinėje Respublikoje, ir Etiopijos, be kita ko, skaičių. Botho universitetas taip pat turi tarptautinių partnerysčių skaičius su gerai žinomų tarptautinių institucijų, tokių kaip universiteto Venda Pietų Afrika, Teesside universiteto Didžiojoje Britanijoje, Ohajo universitetas, Black Hills State University ir Wayne State University, JAV, Indijos mokykloje kalnakasybos ir Manipal universitetas Indijoje. Studijuojantys su Botho universiteto turime didžiulę galimybę pasinaudoti šių tarptautinių partnerysčių per mūsų studentų mainų programas. Mūsų studentai ėmėsi žemės nesilaikantiems stažuočių projektų Indijoje ir keliavo į JAV ir Jungtinėje Karalystėje įgyti tarptautinį poveikį, ir viskas turi dalį mūsų didžiulė dėmesio studijų įsidarbinti.

Botho universitetas tvirtai tiki teikti savo studentus su aukščiausios mokymosi aplinkoje. Mes nuolat investavo puikios infrastruktūros ir naujausių technologijų varoma mokymosi išteklius. Mūsų universitete Gaborone yra gerai žinomas už tai, kad tarptautinių standartų ir daugelyje nacionalinių ir tarptautinių renginių vyko mūsų patalpose dėl įrenginių, įskaitant prestižinių Afrikos jaunimo žaidynėse 2015 kokybės. Mūsų artėjančius Campus Francistown jau padaryti antraštes dėl priežasčių teisingas ir planai yra gerokai pažengęs statyti Campus Maun taip pat.

Akademinį kartu su meistriškumo visose užklasinę veiklą, užtikrina, kad Botho universitetas absolventai turi stiprus derinys įgūdžių. Mes esame viena iš geriausių užėmė sporto įstaigų Botsvana laimėjo visas viršų apdovanojimų ir čempionatai šalyje. Tai nestebina, atsižvelgiant į tai, kad mes turime daug sporto įrenginius krepšinio, Netbolas, tinklinis, futbolas ir šachmatai.

Botho universitetas skatina vertybes kompetencijos, vadovavimo ir naujovių, ir siekia tapti kompetencijos centras aukštojo mokslo ir teigiamų socialinių pokyčių vairuotojas. Mūsų dėmesys kokybei lėmė Botho universiteto tampa vienintelis universitetas Botsvana su BOS ISO 9001: 2008 sertifikatą. Su nepriekaištingos kokybės reputaciją rinkoje, Botho absolventai pirmaujanti būdas transformuojant ekonomiką.

Vizija

Botho universitetas siekia būti kokybės, naujovių ir lyderystės centras aukštojo mokslo ir teigiamų socialinių ir ekonominių pokyčių vairuotojas.

Misija

Operacinės su stipriu finansų ir perspektyvaus verslo modelio BU teiks kokybišką mokymosi patirtį, nuolat analizuojamas apie nacionalinius ir tarptautinius akademinius standartus gaminti gerai suapvalinti, darbingų absolventus į pasaulinę rinką.

Vietos

 • Gaborone

  Botho University Gaborone Campus Botho Education Park, Kgale,, , Gaborone

 • Gaborone

  Botho University Francistown Campus Plot 6434, Tati River Plots,, , Gaborone

  • Lesotho Online

   Botho University Lesotho Campus 4,Maseru Mall Thetsane Maseru, , Lesotho Online

   • Gaborone

    Botho University Maun Campus Opp. Maun Technical College, Boseja, , Gaborone

    Klausimai