Keystone logo
© Bryant University
Bryant University Undergraduate

Bryant University Undergraduate

Bryant University Undergraduate

Įvadas

Apie Bryantą

Bryantas yra privatus Naujosios Anglijos universitetas, turintis inovacijų tradiciją ir pasaulinę sėkmės viziją. Mūsų akademinės programos išsiskiria verslo, menų ir mokslų integracija į globalią perspektyvą.

Paspartinkite savo karjerą

Bryanto universiteto nacionaliniu mastu pripažintos magistrantūros studijų programos suteikia jums konkurencinį pranašumą, kad būtumėte paklausūs.

 • 100% aukštas prisilietimas. Mažos klasės, asmeninė mentorystė ir rūpestingi bei palaikantys fakultetai padeda pritaikyti jūsų patirtį pagal jūsų karjeros siekius.
 • 34% padidintas atlyginimas. Remiantis „Kolegijos pagrindinių studijų ekonomine verte“, tai yra vidutinis atlyginimo padidėjimas iš visų Bryant siūlomų absolventų laipsnių.
 • A+ mokymo programa. Mūsų profesoriai yra žinomi savo specializacijų lyderiai. Jų mokymas sujungia naujausią teoriją su praktiniais metodais.
 • Aukščiausios galimybės. Akademinių inovacijų centras pelnė nacionalinius apdovanojimus; magistrantūros studentai įvertino Bryanto patalpas „labai gerai“ arba „puikiai“ (2018 m. apklausa).

Strateginės iniciatyvos

Keturi strateginiai tikslai

Žvelgiant į ateitį, Bryanto universitetas yra pasišventęs siekti keturių strateginių tikslų:

 • Vis aukštesnė akademinė kompetencija.
 • Viso žmogaus išsilavinimas, siekiant sėkmės technologijomis paremtoje darbo vietoje.
 • Kurti įvairią ir įtraukiančią JAV ir tarptautinių studentų bendruomenę.
 • Įkvepianti mūsų studentų, dėstytojų, personalo, absolventų ir draugų kolektyvinė dvasia ir atsidavimas.

Šie keturi strateginiai tikslai bus pasiekti įgyvendinant specialias iniciatyvas, skirtas paruošti įvairiapusius pasaulio piliečius produktyviam gyvenimui ir karjerai. Iniciatyvos apima:

 • Verslo kolegijos pakopos studijų programų akademinio meistriškumo didinimas.
 • Sveikatos mokslų mokyklos kūrimas kartu su pažymėjimais ir į vadybą orientuotomis studijų programomis.
 • Integruoti į mokymo programą duomenų mokslo, analizės ir papildomų su technologijomis susijusių dalykų studijas ir pritaikymą būsimos darbo vietos poreikiams tenkinti.
 • Išplečiamas Bryanto tarptautinis pasiekiamumas už Kinijos ribų į kitas šalis ir kultūras, įskaitant Lotynų ir Pietų Ameriką.
 • Vieno iš svarbiausių Bryanto turtų - mūsų saugaus ir gražaus gyvenamojo miestelio - patobulinimas siekiant pritraukti ir išlaikyti geriausius studentus vis konkurencingesnėje rinkoje.

Bendradarbiavimas su verslo bendruomene

Pirmą kartą atidaręs duris 1863 m., Bryanto universitetas sukūrė bakalauro, magistrantūros ir vadovų mokymo programas, kurios neatsilieka nuo kintančių verslo ir visuomenės reikalavimų. Šis metodas parengia aukštos kvalifikacijos absolventus ir suteikia įmonėms galimybių dirbti su Bryanto dėstytojais ir studentais, kartu pasiekiant pramonės ekspertus ir naujausios kartos būsimus verslo lyderius.

Bryantui malonu pasidalinti su jumis keliais būdais, kaip korporacijos dirba su universitetu, ir džiaugiasi jūsų susidomėjimu bei įsitraukimu į mūsų programas. Partnerystės galimybės yra begalinės: teikiamos konsultavimo paslaugos, rėmimas ir labdaros dovanų teikimo galimybės, bakalauro ir magistro laipsniai, vadovų išsilavinimas ir profesinių pažymėjimų programos bei galimybė gauti gausų kandidatų į talentą fondą. Mes tikimės, kad artimiausiu metu galėsime su jumis bendradarbiauti.

Korporatyvinių ir fondų ryšių biuras:

 • Koordinuoja universiteto renginių rėmimo galimybes.
 • Universiteto prioritetų palaikymo pasiūlymų projektai.
 • Tai yra nuoroda į šimtus valstybinių ir privačių organizacijų, kurios palaiko Bryanto misiją.
 • Įtraukia Bryanto studentus ir absolventus į korporacijas ir fondus.

Korporacijos

Bendradarbiavimas su Bryanto universitetu siūlo daugiau nei tik prieigą prie talentingų būsimų darbuotojų; tai suteikia jūsų įmonei unikalią galimybę bendradarbiauti su dinamišku švietimo lyderiu.

Tvarumas

Tvarumas Bryant'e skatina Bryant visuotinę viziją, mūsų atsidavimą verslo naujovėms, menus ir mokslus.

Tvarumas „Bryant“ suteikia mūsų studentams įgūdžių ir įrankių, reikalingų konkuruoti ir dalyvauti šioje ekonomikoje, kartu suteikiant galimybę dalyvauti bendruomenėje ir mokytis.

„Bryant“ tvarumas susideda iš suinteresuotų šalių dalyvavimo skirtingose universiteto teritorijose, į kurias įeina Tvarumo komitetas, Tvarumo pagrindinė komanda ir studentų grupė „SustainUs“.

Bryanto universitetas gavo STARS Sidabrinį įvertinimą, pripažindamas jo tvarumo pasiekimus iš Aukštojo mokslo tvarumo pažangos asociacijos (AASHE).

Vietos

 • Smithfield

  Douglas Pike, 1150, 02917, Smithfield

Klausimai