Keystone logo
Buckinghamshire New University

Buckinghamshire New University

Buckinghamshire New University

Įvadas

Buckinghamshire New University turintis turtingą 125 metų istoriją, siūlo aukštos kokybės, į darbą orientuotas studijų programas įvairiose teminėse srityse, įskaitant:

 • menas, dizainas ir performansas
 • verslas, teisė ir kompiuterija
 • sveikatos priežiūra ir socialinis darbas
 • žiniasklaida ir kūrybinės industrijos
 • slaugos ir giminingos sveikatos
 • pilotų mokymai, turizmo valdymas ir oro uostų valdymas
 • saugumo atsparumas ir policijos veikla
 • sportas, socialiniai mokslai ir psichologija.

2021 m. Gerojo universiteto vadovas mus įvertino 25 geriausiu universitetu už mokymo kokybę , kartu su 98% absolventų užimtumo lygiu (HESA 2020), moderniausiomis priemonėmis ir 3 geriausiomis studentų sąjungomis (NSS). 2020 m.) , Turime viską, ko jums prireiks, kad galėtumėte pasiekti sėkmę.

* Paspartinkite savo laipsnį naudodami šią pagreitintą pirmųjų metų programą. Galite pradėti sausio mėnesį ir baigti liepą - pasirengę pereiti tiesiai į antrus metus rugsėjo mėn. Tu tai padarysi:

 • būti mūsų High Wycombe miestelyje
 • naudos iš visos programos
 • paspartinti kelionę į aukštąjį mokslą
 • mėgaukitės visais puikiais siūlomais patogumais

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

20 geriausių JK universitetų absolventų įsidarbinimo galimybėms (HESA 2020)

Nuo pat pirmos dienos mes skatinsime jus sutelkti dėmesį į būsimą karjerą ir pasinaudoti daugybe galimybių, kol mokysitės.

Pramonės ryšiai, akreditacijos, stažuotės, verslumo skatinimas ir kviestiniai kviestiniai svečiai padės išsiskirti darbo rinkoje. Visas mūsų dėmesys įsidarbinimo galimybėms keliauja per visus mūsų kursus, o mūsų absolventai turi puikių istorijų.

Mes didžiuojamės tuo, kad esame 10 geriausių JK universitetų, įdarbinančių absolventus (HESA 2020), o 98% mūsų absolventų yra arba ketina pradėti dirbti, ar toliau mokytis per 15 mėnesių nuo baigimo.

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

158484_2.jpg

3 geriausios studentų sąjungos (NSS 2020)

Mes suprantame, kad studijos Buckinghamshire New University reiškia ne tik laipsnio įgijimą. Tai apie pasinerimą į naujas patirtis, naujų aistrų paiešką ir tyrimą, naujų draugų susiradimą ir nuostabų klestėjimą.

Mūsų studentų sąjunga neseniai buvo išrinkta trečia vieta JK (NSS 2020), ir, kad ir ką norėtumėte, rasite klubą, draugiją ar komandą, kurioje galėsite dalyvauti. Jau nekalbant apie begales kitų galimybių, į kurias galite įsitraukti už savo kurso ribų, pavyzdžiui, savanorystė, įgūdžių dirbtuvės ir gausus bei įvairus renginių kalendorius. Be to, „ Big Deal“ programos dėka visi mūsų klubai, draugijos ir užsiėmimai yra nemokami!

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

Naujausios priemonės

Mes investavome į įspūdingas patalpas, taigi, kai baigsite studijas, jūsų žinios ir patirtis bus atnaujintos. Nuo skrydžio treniruoklio iki ligoninės klinikos ar Sporto ir gerovės klinikos iki psichologijos laboratorijos būsimieji darbdaviai pamatys, kad jūs jau žinote savo kelią.

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

158486_4.jpg

Ideali vieta

Studijuosite vienoje iš trijų pagrindinių vietų - gražiame Bekingemšyre ( High Wycombe arba Aylesbury ) arba gyvybingame Middlesex ( Uxbridge ). Kur bebūtų jūsų kursas, rasite jaukių, saugių bendruomenių, gausybės pramogų, kurios jus užims, ir mylių šlovės kraštovaizdžio. Dažnas ir greitas susisiekimas su Londonu suteikia galimybę lengvai pasiekti sostinės įspūdžius ir šurmulį iš visų miestelių be didelių pragyvenimo išlaidų. Visos vietos yra netoli traukinių ar metro stočių. Netoliese taip pat yra didieji Londono oro uostai, tokie kaip Heathrow oro uostas.

Namai toli nuo namų

Persikėlimas gali atrodyti bauginantis, tačiau siūlome pasirinkti įvairias apgyvendinimo galimybes , o mūsų gyvenamieji rūmai suteikia jums puikią galimybę susipažinti su naujais žmonėmis.

Miestelyje taip pat turime daugybę palaikymo tarnybų , todėl nesvarbu, koks jūsų klausimas ar problema, mes galime jus nukreipti link galinčio padėti.

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

Sužinoti daugiau

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų svetainėje. Arba kodėl sužinojus daugiau apie svarbiausias priežastis pasirinkti Buckinghamshire New University ir atvykus į virtualią atvirų durų dieną ar pokalbio internetu su mūsų darbuotojais ir studentais.

Universiteto ypatybės

Modernūs įrenginiai

Investavome į įspūdingas patalpas , todėl kai baigsite studijas, jūsų žinios ir patirtis bus naujausios. Nuo skrydžio treniruoklio iki ligoninės klinikos ar sporto ir gerovės klinikos iki psichologijos laboratorijos būsimi darbdaviai pamatys, kad jau žinote, kaip elgtis.

Ideali vieta

Studijuosite vienoje iš trijų pagrindinių vietų– gražiajame Bekingemšyre (High Wycombe arba Aylesbury) arba gyvybingame Midlsekse (Uksbridžas). Kad ir kur bebūtų kurso, rasite svetingų, saugių bendruomenių, daugybę pramogų, kad jus užimtų, ir mylių šlovingo kraštovaizdžio, kurį galėsite tyrinėti. Dažnas ir greitas susisiekimas su Londonu leidžia lengvai pasiekti sostinės įspūdžius ir šurmulį iš visų miestelių be didelių pragyvenimo išlaidų. Visos vietos yra netoli geležinkelio ar metro stočių. Netoliese yra ir pagrindiniai Londono oro uostai, tokie kaip Heathrow oro uostas.

Namai toli nuo namų

Išsikraustymas gali atrodyti bauginantis, tačiau siūlome rinktis iš įvairių apgyvendinimo variantų , o mūsų gyvenamieji kambariai suteikia puikią galimybę susipažinti su naujais žmonėmis.

Taip pat miestelyje teikiame daug pagalbos paslaugų , todėl nesvarbu, koks jūsų klausimas ar problema, galime nukreipti jus į ką nors, kas gali padėti.

  Vietos

  • High Wycombe

   Queen Alexandra Road, HP11 2JZ, High Wycombe

  • Uxbridge

   106 Oxford Road, UB8 1NA, Uxbridge

  • Aylesbury

   59 Walton Street, HP21 7QG, Aylesbury

  Klausimai