Keystone logo
Bunker Hill Community College

Bunker Hill Community College

Bunker Hill Community College

Įvadas

Bunker Hill Community College ( BHCC ), įsikūręs Bostone, Masačusetso valstijoje, yra didžiausias bendruomenės koledžas Masačusetse, į jį kasmet įtraukiama daugiau nei 19 000 studentų. BHCC , įkurta 1973 m., Yra visiškai akreditavusi Naujosios Anglijos mokyklų ir kolegijų asociacija (NEASC).

BHCC turėdamas du pagrindinius miestelius Čarlstauno ir Čelsio BHCC , be trijų palydovinių miestelių ir kelis mokymo centrus Didžiojo Bostono srityje, siūlo daugybę mokymosi galimybių, kad atitiktų įvairius mūsų studentų poreikius. Studentai gali pasirinkti dienos, popietės, vakaro, vėlyvo vakaro, savaitgalio, internetinius ir nuotolinio mokymo kursus, kurie atitiktų jų užimtumą.

BHCC didžiuojasi, kad yra prieinamiausia bendruomenės kolegija Masačusetse. Siūlome daugiau nei 100 akademinių programų, įskaitant asocijuotų studijų programas, pažymėjimų programas ir programas, skirtas studentams baigti pirmuosius dvejus bakalauro metus prieš pereinant į ketverių metų universitetą. Mūsų atsidavę, rūpestingi dėstytojai ir konsultantai yra čia, kad padėtų studentams pasiekti asmeninius, akademinius ir karjeros tikslus.

Vietos

  • Boston

    Rutherford Avenue,250, 02129, Boston

    Klausimai