Keystone logo
Burgas Prof. Assen Zlatarov University Meno bakalauras bulgarų kalba ir istorija
Burgas Prof. Assen Zlatarov University

Meno bakalauras bulgarų kalba ir istorija

Burgas, Bulgarija

0 Years

Bulgarų

Dieninės

Request application deadline

Oct 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Šia bakalauro programa siekiama sukurti profesionalus, glaudžiai susijusius su bulgarų kalbos ir literatūros bei istorijos ir psichologijos sritimis, ugdant praktinius gebėjimus dirbti savarankiškai ir komandos aplinkoje.

Studentai įgyja daug žinių ir praktinių įgūdžių per paskaitų kursus, dirbtuves, interaktyvius daugialypės terpės mokymus, individualias mokslinių tyrimų užduotis ir vizitus mokykloje. Studentai gali patobulinti savo patirtį savo studijų srityje naudodamiesi garso, vaizdo, kompiuterių ir komunikacijos technologijomis ir kt.

Baigę studijų kursą studentai įgyja bakalauro laipsnį ir bulgarų kalbos ir literatūros mokytojo profesinę kvalifikaciją; Istorijos mokytojas; Pilietinių ir socialinių mokslų mokytoja. Absolventai gali aktyviai dalyvauti švietimo, kultūros, metodikos, organizaciniame ir vadybiniame švietimo ir kultūros sektoriuose. Jie gali stoti į raidžių, istorijos, psichologijos ir pedagogikos magistro studijų programas. Jie gali toliau tobulinti savo profesinius įgūdžius baigdami doktorantūros kursą ir daktaro disertaciją.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai