Keystone logo
Butler University

Butler University

Butler University

Įvadas

Įsikūręs Indianapolyje, Indianos valstijoje, Butler University yra nacionaliniu mastu pripažintas universitetas, turintis šešias akademines kolegijas: menų, verslo, komunikacijos, švietimo, laisvųjų menų ir mokslų bei farmacijos ir sveikatos mokslų. Mes žinome, kad teikiame mažas klases, galimybes tiesiogiai bendrauti su dėstytojais ir realią patirtį per praktiką, kooperatyvus, tyrimus su dėstytojų mentoriais, spektaklius ir bendruomenės pasiūlymus. Šios galimybės suteikia mūsų studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų tobulėti po studijų tiek darbo jėgoje, tiek gyvenime. Butlerio studentai po studijų sėkmingai pasiekė didelę sėkmę, tai rodo 98 procentų universiteto įdarbinimo rodiklis per šešis mėnesius nuo baigimo.

2021 m. Butleris buvo įtrauktas į Vidurvakarių regiono universitetą Nr. 1 pagal JAV naujienų ir pasaulio ataskaitą, Nr. 1 Inovatyviausia mokykla, Nr. 3 - bakalaurų mokymui. ir studijuoti užsienyje galimybes.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Indianapolis

    Sunset Avenue,4600, 46208, Indianapolis

    Klausimai