Keystone logo
Cairo University

Cairo University

Cairo University

Įvadas

Šiuolaikinė švietimo sistema mokinius vedė iš Korano mokyklų ir Al-Azharo, kai atsirado, nes buvo komitetų, kurie klajojo po šalį, norėdami aplankyti Korano mokyklas ir išsirinkti savitus mokinius prisijungti prie šiuolaikinių mokyklų, taip pat buvo pasirinkti prisijungti saviti Al-Azharo mokiniai. aukštųjų mokyklų, tačiau kai kuriems pasisekė prisijungti prie misijos, kurią Mohammedas išsiuntė studijuoti į Prancūziją.

Ši organizacija truko neilgai; 1841 m. Egipto Osmanų gyvenvietė buvo nustatyta siekiant nustatyti Mohamedo Ali svajones puoselėjančio politinio projekto ribas, apriboti armijos dydį ir apriboti valstybės valdžią ekonomikos valdyme. Todėl valstybei nebereikėjo daugiau darbuotojų, greičiau ji demobilizavo daug karių ir karininkų, todėl Mohamedas Ali nusprendė persvarstyti švietimo sistemą, atsižvelgdamas į naujas sąlygas. Taigi 1841 m. Sukurta nauja organizacija panaikino daugumą pradinių mokyklų ir sumažino aukštųjų mokyklų studentų skaičių, turint omenyje tai, kas atitiko valstybės absolventų poreikius.

Ryšys tarp šiuolaikinio švietimo ir valstybės poreikio darbuotojams aiškina švietimo būklę pirmojo Abbaso Helmy (1848 - 1854) ir Mohamedo Saido Pasha (1854 - 1863) epochose.

Khedive Ismail (1863 - 1879) eroje priklausomybės apraiškos buvo užbaigtos plačiai atvėrus Europos finansinių institucijų „Leveraged“ duris; Ismailas tikėjosi užbaigti Egipto ekonomikos infrastruktūrą, kurią pradėjo jo senelis Mohamedas Ali, plėtodamas drėkinimo projektus, tiesdamas geležinkelius, kelius, Aleksandrijos uostą, naujus Al-Suezo kanalo miestus (Port Saidas ir Ismailija), plečiantis miestams. Kaire ir Aleksandrijoje. Jis taip pat tikėjosi padidinti Egipto karinę galią, kad išplėstų Egipto egzistavimą Sudane. Tam viskam reikėjo didelių pinigų sumų, kurias „Ismail“ pasiskolino iš Europos finansų namų. Kad ir kas tai būtų, „Ismail“ kreditų planas užbaigė Egipto ekonomikos integracijos procesą Europos ekonomikoje, kad išspręstų profesinį Egipto žemės ūkio gamybos bruožą.

Vietos

  • Cairo

    Cairo, Egiptas

    Klausimai